Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Török férfi és Magyar nő ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bubi10 kérdése:

Török férfi és Magyar nő . Lányok aki már volt ilyen kapcsolaban mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A magyar férfiakkal szemben valóban olyan mintha a tenyerén hordozna . Túl szép minden ! El akar venni feleségül de megtaláltam társkereső oldalon és most nagyon összetörtem ő azt mondja nagyon szeret és törli magát . De higgyek neki? Azt azért tudni kell előtte regisztrált mielőtt még nem ismertük egymást. Csak az a baj ,hogy azóta is volt fenn ez zavar engem. Köszönöm ha valaki segít.

2012. márc. 31. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Volt régen egy török haverom.Nagyon édes-mázas volt,de otthon a nőjét rendesen csicskáztatta.
2012. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2012. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Más kultúra, más szokás, szemfényvesztés amit nem értesz meg. De ha mindenáron a megalázást keresed, hajrá!
2012. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

Mióta vagytok együtt?


Nekem is volt török párom, nagyon sok török barátom is van, ennek ellenére (vagy épp pont ezért) azt mondom, vigyázni kell velük. A volt páromról nem tudok rosszat mondani, viszont ő félig görög származású is, szóval egyáltalán nem a tipikus török neveltetést kapta. A barátaim között viszont van egy-kettő, akitől még néha én is félek. A törökök pont azok, akiknél nagyon sok múlik a nevelésen, eléggé szélsőséges egy nép...

2012. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok pszichológus, de legalább 50 jó ismerősöm van közülük, és nem egyet büszkén nevezek barátomnak.

Több mindent máshogy kezelnek tény. A magyarokhoz való viszonyulásuk minden esetben poénos kezdetenként, ahogy az első írta, édesen viselkednek, mintha te lennél a világ legnagyobb arca :). (ez biztos azért van, mert tisztában vannak az őseik történelmével, és hogy rengeteg magyar ez alapján mindjárt elítéli őket mindenestül -.-)

De igazából ugyanolyanok. Változó attól függően, hogy kisvárosiak, vagy pl Isztambul közepén élők, akárcsak itt.


Mivel európai vagy, az ő szemében te iszonyat jó csaj vagy. Ilyen az ízlésük. Ha nem rég ismer téged, akkor mindenképp adj időt, eleget, mert gondolom te is érzed, hogy valszeg elhamarkodóan ítélkezik(nem kell megismernie annyira, mint pl egy magyarnak egy magyart, mert eleve jó előítéletei vannak...)

Én akkor kezdtem őket bírni, mikor ittunk, jól eldumáltunk, úgy nagyjából kiderült, hogy ő is ugyanolyan hülyegyerek mint én. (az más hogy nem bírják annyira a piát :D)


Szóval furán hangzik, de kicsit helyre kell őket rakni, hogy emberként tekintsen rád, ne amolyan házikedvencként. Ugyanolyan a helyzetük mint nekünk, csak a másik oldalról. Szarul megy nekik a párkeresés, egy magyar srác viszont az összeset leveszi a lábukról, de képesek terveket szervezni európába hogy az itteni stílushoz hasonlóan "könnyen becsajozzanak". így hát evidens hogy kinek a nehezebb.


talán meg akar tartani és a pozitív viselkedését semmi áron nem adná fel, ugyanakkor ő se olyan biztos a stabil kapcsolat jövőjében, ahogy te sem, ezért nézhetett fel az oldalra.


de amúgy ha ismered a sajátos tulajdonságait, és szeretnél vele lenni, akkor nem kell megijedned :)

Ezt inkább saját példával tudnám vázolni.

Először ilyen turbó módon népszerű lettem, holott messze annyira nem voltam aktív, amikor általában keveredek új magyar arcokhoz. Semmit nem kellett tennem igazából, az, hogy okos vagyok-e és a hasonló dolgokat alapozás nélkül eldöntötték maguktól, fizikailag meg eleve nyert ügyem volt.. de előbb-utóbb sokkal kevésbé kellett így hülyéskedni. pl haverként mondta, hogy szerinte jobban áll a mostani frizurám, mint a régebbi. tudott úgy poénkodni, hogy röhögőgörcsöt kaptam.


Biztos hogy nem véletlen. az ilyen nem gén kérdése, csak világéletükben törökökkel vannak körülvéve, európaiakat meg jobbára csak tv-ben vagy egyéb médiumon látnak. de egy idő után átáll a normális kerékvágásba jó esetben.

elengedhetné magát, ne akarja azért elkötelezni magát, mert téged megtalált. mi lenne, ha török lennél? valahogy így.

2012. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kérdésedre a válasz 1 hónapja ismerem 3 gyerekemet egyedül nevelem nagyon szereti őket azt mondta neki már nem kell gyerek (41 éves). Csak ott a baj regisztráltam a társkeresőre más néven és írtam neki és válaszolt ,hogy szeretne velem találkozni. Kinyomtattam az emailt és ma megkérdezem mit is szeretne igazából.
2012. ápr. 1. 07:21
 7/18 macintosh ***** válasza:
100%
Nagyon kell velük vigyázni! Nem egy csúnya válás és gyermek elhelyezési per volt már a történelemben török-magyar kapcsolatból.
2012. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Szia,


Nem tudom, hogy segítség-e a válaszom, de megosztom veled gondolataimat.

Szerintem 1 hónap még nagyon rövid idő ahhoz, hogy jól ismerjétek egymást vagy, hogy konkrét kapcsolatról beszéljetek. Az, hogy keresgél egy társkeresőn, talán azt is jelenti, hogy még Ő sem gondol a Ti kapcsolatotokra úgy, hogy az sziárd lenne.

A gyerekeket szerintem alapból nagyon szeretik a törökök, ezzel nincs gond. Udvarolni is nagyon jól tudnak ez is tény. Kicsit másképp gondolnak a nőkre, ezt jó értelemben írom.

Személyesen akkor még nem találkoztatok ezek szerint. Én azt javasolnám, hogy levelezzetek, beszélgessetek sokat és majd kialakul. Ne törődj a társkereső oldallal. Szerintem ne éld bele nagyon magad, próbáld könyedebben kezelni ezt a kapcsolatot most még. Később, úgyis magától fog alakulni minden. Tudom, könnyebb ezt mondani, de tényleg próbáld meg.


Én rosszat nem tudok a török férfiakra mondani, ők sem rosszabbak, mint bármelyik más nemzet férfiai. A nagymamám szokta mondani " egy anya szülte őket" :-)


Én minden jót kívánok Neked!

2012. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16:45 vagyok. Akkor szerintem itt van a kutya elásva. 1 hónap alatt te se gondolhatod komolyan, hogy olyan hatalmas tapasztalatban bízik veled kapcsolatban. Persze elhatározná magát egész életre, meg lehozná a csillagokat stb stb. De mondani ezeket a legkönnyebb. Nem túl őszinte veled, ezt nem én mondom, ez tény. Szerintem magával se. Akár te is így érezhetsz valaki iránt, akár felindulásból, csak nem fogsz rögtön ilyen messzemenően ígérgetni. Ez viszont rájuk jellemző.
2012. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a törökök 3/4-e rákos népség, sokat ismerek, de rühellem őket...
2012. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!