Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség ezért valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség ezért valakivel összejönni?

Figyelt kérdés

Már több éve verseket írok és megpróbálok minél több helyzetet, érzést megtapasztalni.

7 hónapja összejöttem egy csajjal, most először fordult elő, hogy szerelmes lettem én is, ő is, ez volt a "boldog kapcsolat", ilyen még nem volt.

Nagyon sokat adott nekem (sok verset írtam), viszont még mindig nincs hűtlen kapcsolat, elhidegülés, az én részemről egy oldalú, stb.

Ezeket minél előbb át kéne élni.

Fájdalmas volt, de ezért kellett szakítani a barátnőmmel is.

Ez szemét dolog?

21F


2012. ápr. 1. 09:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
:D ok.
2012. ápr. 1. 10:43
 12/22 anonim ***** válasza:

és majd a verseid fognak rád főzni, meg mosni a sz*ros gatyáidat?? vagy egész életedben anyád nyakán fogsz élni? szállj le a földre...

az oké, hogy verseket írsz, szép dolog. persze. de maradj egészséges korlátok között, mert oda fogsz jutni, h anyuci már nem tud eltartani, őt kéne ápolni, és te nem tudod. szerintem nem ezt érdemli ő se.

kéne egy fontossági sorrend neked.

2012. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Egyedül élek, szóval ez nem jött össze... :)
2012. ápr. 1. 11:02
 14/22 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értetted meg, hogy sosem lesznek érzelmek a verseidben, ha azt magadnak akarod generálni. Hogy fájjon egy szakítás, ahhoz úgy is kell szeretned, hogy ne tudd eldobni. Ha el tudod dobni, akkor nem szeretted, és tök felesleges volt a dolog. Ne haragudj, de rengeteg embernek mondják azt, hogy tehetséges, meg jók a versei, egy irodalomtanár meg főleg... hány köteted jelent eddig meg? hány antológiába kerültél már be??
2012. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok... Nem azt mondom, hogy egy barom vagy, pedig az vagy, és nem szeretném, ha a gyerekeim és az unokáim a te verseidet tanulják. Akkor inkább kapjanak 1-est, minthogy egy ilyen ember verseit tanulja... Amúgy azt sem mondom, hogy sok sikert... Éld a magányos kis életedet, és szeretkezz a verseiddel!! :D
2012. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Épp azért vannak benne érzések, mert a legintenzívebb érzésekkor, legboldogabb szakaszokkor szakítok.

Sok versemben van szó a magam iránt érzett undoromról is, de a szerelem is olykor átjárja a sorokat. Az elmúlt 7 hónap szinte csak erről szólt.

Tudok én szeretni, csak nekem nem ez a "küldetésem".

2012. ápr. 1. 11:14
 17/22 anonim ***** válasza:

Ez nem így van, amíg a versek foglalják el az első helyet, sosem fogod tudni leírni az érzelmeket, mert átélni sem tudod. Sok ilyen küldetéstudatos ember van, de a legtöbbjük kinőtte. Hidd el, ismertem pár igazán tehetséges embert, és most is ismerek olyat, akinek 20 évesen megjelent az első könyve. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle.

És neked, neked mik a mérőszámaid? Olvassáka verseidet? Van köteted? Benne vagy valahol, valamiben?

Vagy csak a fiókodnak írsz, és azt hiszed nagy költő vagy...?

2012. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

akkor meg egész életedben magad fogod mosni a sz*ros gatyáidat, te selejt. mennyivel jobb?

amúgy igen, szemét dolog, te érzelmileg fogyatékos gyökér...

a bepöccentett tizenkettes voltam.

2012. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nem akarlak rágalmazni. különben nem olvasnád el.

maga az ember értelme az hogy szeressen, gyarapodjon stb. nem az hogy egymás alá sorokat írjon.


de mit csinálsz te? van egy témát (pl: boldog kapcsolat), és ahhoz kreálsz egy helyzetet.

ha szeretted volna azt a lányt, nem tudtál volna szakítani vele. nem érdekeltek volna csöki verseid. de ez nem így volt, ergo nem szeretted.

de mit csinál egy költő? saját tapasztalati adják meg az ihletet. Először átéli, majd leírja. Vágod, átéli, leírja.


De te egy helyzetet kreálsz, és azt írod le. Ez nem érzés.


Azon kívül nincs JOGOD ezt tenni egy emberrel. Mármint, hogy tudod, hogy mikor, és miért lesz vége a kapcsolatotoknak.


És a barátnőd is egy nyomi. Hogy szerethetett egy ilyen embert?


Meg izé... Aki ilyet tesz, az nem tud érezni. Akkor, ha nem érzel, hogy írhatsz érzésről?


Ja, és most jön: mekkora egy seggarc vagy, kinek képzeled magad, hogy megteheted ezt egy emberrel? Nem gondoltad, hogy ha tehetséges lennél, akkor már hallottam volna rólad? És még valami: azok a versek, amiket e gyerekek tanulnak, szólnak valamiről, nem siránkozás; érnek valamit, és nem egy génkezelt ember művei. A tieid viszont azok.


Bocs. előjött belőlem az alpári.

2012. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te hülye vagy.
2012. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!