Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség ezért valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség ezért valakivel összejönni?

Figyelt kérdés

Már több éve verseket írok és megpróbálok minél több helyzetet, érzést megtapasztalni.

7 hónapja összejöttem egy csajjal, most először fordult elő, hogy szerelmes lettem én is, ő is, ez volt a "boldog kapcsolat", ilyen még nem volt.

Nagyon sokat adott nekem (sok verset írtam), viszont még mindig nincs hűtlen kapcsolat, elhidegülés, az én részemről egy oldalú, stb.

Ezeket minél előbb át kéne élni.

Fájdalmas volt, de ezért kellett szakítani a barátnőmmel is.

Ez szemét dolog?

21F


2012. ápr. 1. 09:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, eltévesztetted a sorrendet: költőknél ez úgy szokott lenni, hogy annyira, de annyira túltengnek bennük az érzelmek (amik igaziak, nem generáltak), míg végül túlcsordulnak, és muszáj nekik kifejezniük magukat a verseikkel, mert ellenállhatatlan késztetést éreznek rá. Nem pedig fordítva, hogy kreálnak gyorsan egy kis mű szomorúságot, egy kis szerelmet, egy kis féltékenységet, hogy legyen miből táplálkozni. :DD Amúgy szerintem kamu a kérdés. :))
2012. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szép dolog, ha múvészi érdemekkel akar megmaradni az utókornak, de ki kell ábrándítsalak: sajnos manapság az igazán jó költők nevét sem ismerik túl sokan. Másrészt iskolai anyag... Már a Nyugatosok utáni költőkre is csak ímmel-ámmal van idő az irodalomoktatás keretei közt.

Egyébként fogsz te még szívni az életben, szóval direkt nem kell felégetni mindent.

2012. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!