Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy anyámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy anyámnak többen írnak társkeresőn, mint nekem?

Figyelt kérdés

Anya mindig velem nézeti meg a társkeresőjét, és neki tök sokan írnak, meg küldenek mindenféle flörtöket. Én 20 éves meleg srác vagyok, és szerintem nem is nézek ki annyira rosszul, de nekem alig írnak, még csak meg se nézik a profilom. Most nem azért, mert féltékeny vagyok a saját anyámra, az elég hülyeség is lenne, csak kicsit elszomorít, hogy 20 évesen annyira se vagyok érdekes, mint az 50 éves anyám. :S

20/F


2012. ápr. 1. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
talán mert meleg vagy ?? Anyád meg hetero?? ezen nem gondolkoztál még el? Ideje..hajrá.. :)
2012. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán mert a heterók százalékos aránya még mindig több mint a melegeké?Illetve lehet anyád jobban "feltalálja" magát mint te!?26n
2012. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak homo társkeresők, próbálkozz ott.
2012. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott próbálkozom :D
2012. ápr. 1. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Met a társadalomban szerencsére megvetés övezi a buznyákokat!

Titkold el nagyon , mert ha közelemben élnél.... tudod hogy szüntetik meg a kotlást a baromfiaknál? Lepontozni!

2012. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milf előny.
2012. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert több 50 év körüli hetero férfi van mint 20 körüli meleg férfi:/
2012. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
biztos szebb mind te.
2012. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!