Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A saját barátnőm nyomul arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját barátnőm nyomul arra aki nekem tetsziK? Mit tennél?

Figyelt kérdés
tetszik egy srác, mint a ketten 15/l vagyunk. és mostanába leszoktunk menni velük focizni meg ilyenek, és a barátnőm olyan mintha nyomulna rá vagy nemtudom:S ha a srácnak vmi állapotához hozzá szólok ő is egyből ír oda valamit, meg fociba is folyton neki passzolt,mosolyográ, meg meséltem neki h mit mondott a srác (poént) és direkt kiorditotta h nevet-e rajta a srác. meg ha berugta akkor egyből elkezdi dicsérgetni h mien ügyi. nagyon idegesítő. legszivesebben else hívnám inkább, de kettesben meg nemakarok vele lemenni. meg a legjobb b.nöm:S te mit tennél ilyen helyzetbe?
2012. ápr. 1. 11:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet velem meg az egyik barátnőmmel :S Nem akarlak lelombozni,de a barátnőmmel egy igen dúrva vitán vagyunk túl emiatt, és nem hinném, hogy valaha olyan jóban lehetünk mint voltunk :S Remélem te megtudod majd oldani vele :)

Szerintem ülj le vele, mondd el neki mi a gondod, és hogy ha neki is tetszik a srác, akkor se legyen ilyen közvetlen, főleg előtted. Ha nem érti meg, akkor nem tudsz majd mit csinálni :(

2012. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!