Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Szerintetek meg fog változni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már több, mint egy fél éve tetszik. Én is neki. 2 hónapja el kezdtünk randizgatni, és közel egy hónap elteltével összejöttünk. Tudni kell, hogy a srác nagyon csajmániás, nagyjából 2-3 naponta "szed fel" új csajokat. A haverja azt mondta nekem, hogy szerinte most megváltozott, hogy ilyen sokáig még senki se tetszett neki, mint én. Azzt hittem, hogy minden okés lesz, 2 hét elteltével - minden előzmény nélkül - kijelentette, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, úgy hogy inkább szakítsunk. azóta eltelt 1 hét, nem beszélünk, de nincs új csaja, és facebookra folyton ilyen... "szerelmes" számokat postol. elég nagy az egója, lehet hogy emiatt nem ír? És csomószor néz a folyosón. Most akkor meg mi van????

L/16


2011. okt. 30. 13:41
 1/1 Amazing ***** válasza:

Szerintem fél a komoly kapcsolatoktól, ezért nem akar veled járni.

Lehet hogy előtted már valaki megszívatta.

Ha nagyon akar úgyis újra összejöttök, ha nem akar, ne erőltesd.

Ami fontos:

- légy kicsit leszarós

- ha köszön köszönj, de ne kezd te vele beszélgetést

- Érezze azt hogy túl vagy rajta és akkor lehet hogy megbánja a dolgot és újra próbálkozik.

2011. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!