Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig küzdenél a szerelmedért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig küzdenél a szerelmedért hogy vissza kapd? Meddig mennél el is mennyi ideig próbálkoznál?

Figyelt kérdés
.
2012. ápr. 1. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Semeddig.

Nagyon szeretem a páromat, de ha egyszer Ő nem szeret és "elmegy" egy másik nővel, akkor már semmi értelme, hogy utána fussak. Lehet hülyén hangzik, de én senkinek a szeretetéért nem fogok "küzdeni". Az nem egy olyan dolog, amit meg lehet vásárolni. A párom abban a pillanatban, hogy lelépik egymásik nővel, nem engem választ, nekem pedig van annyi önbecsülésem, hogy nem futok utána.

Amúgy meg szerintem azoka a kapcsolatok, amik iklyen próbálkozásokból állnak nem tartanak sokáig...:-S

2012. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De tegyük fel nem másik nővel vagy férfivel lép le az illettő és nem is csalt meg,de még szeret.Esetleg nem érezte magát készen a kapcsolatra vagy egyéb körülmények miatt nem tudott kiteljesedni a kapcsolat...
2012. ápr. 1. 18:12
 3/19 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszolóval!
2012. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem sok volt az akadáj ami miatt jobb volt kilépni mert csak megmérgezte volna a dolgot még jobban.
2012. ápr. 1. 18:13
 5/19 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól hogy miért hagyott el...Ha valamit elszúrtam akkor nagyon küzdenék.

Ha azért hagyna el mert nem szeret akkor hagynám elmenni,a szerelmet nem lehet kierőszakolni senkiből.Olyan embert nem akarok aki nem szeret.

2012. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért ment el mert elszúrtam...de nem csaltam meg!És sok egyéb körülmény is közre játszott..az ő részéről is meg az enyémmről is.
2012. ápr. 1. 18:15
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok ilyen körülményről... (első vagyok)

De ha mondassz egy konkrét példát, megpróbálok válaszolni...


Ha csak "ott hagy" azt jelenti nem szeret, akkor túl könnyen el tudott engedni.



Nem tudom ide tartozik-e 17 évesen másfél évig küzdöttem a páromért, aki akkor depressziós volt, öngyilkossági fenyegetéseken át, minden volt...Nem adtam fel. Nem tudom miért, de éreztem, hogy érdemes "közdenem". Ma már 5 éve vagyunk együtt, a párom a legvidámabb, és legviccesebb ember akit ismerek, imádja az életet és "tökéletes" kapcsolatunk van. Ilyen helyzet, azt hiszem teljesen más.


De ha "elmenne" önszántából valaha is én nem mennék utána.

2012. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nyíltan írd le hogy mi történt mert vaktában senki nem tud válaszolni vagy tanácsot adni.Mit jelent az hogy elszúrtad?Ő milyen volt az egész kapcsolatotok alatt?Lehetett bármi okod rá,hogy ezt az "elszúrást" akkor úgy élted meg,hogy :-na és?
2012. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én sem küzdenék.


"Esetleg nem érezte magát készen a kapcsolatra vagy egyéb körülmények miatt nem tudott kiteljesedni a kapcsolat..."

Ha valaki nekem ilyen szöveggel elém állna,és ezért szakítana velem,azzal én utána 1 percig sem foglalkoznék.

Vagy szeret vagy nem.Ha szeret akkor nincs olyan kifogás,hogy bizonytalan,vagy nem tudott kiteljesedni a kapcsolat..Ez kábé annyira hazug kifogás,mint amikor azt mondjuk a másiknak szakítás okaként" Te jobbat érdemelsz nálam,legyünk csak barátok"

2012. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem. Bármivel áltatod magad, nem azért ment el, hanem azért, mert NEM AKART MARADNI.

Nem arról van szó, hogy kinek mit bír el az önérzete, hanem hogy ha tényleg szeretsz valakit, akkor tudomásul veszed, hogy elment, és hogy nélküled jobb lesz neki. És nem zaklatod.

2012. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!