Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig küzdenél a szerelmedért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig küzdenél a szerelmedért hogy vissza kapd? Meddig mennél el is mennyi ideig próbálkoznál?

Figyelt kérdés
.
2012. ápr. 1. 18:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nézd,ha elszúrtál valamit,kérj bocsánatot mindenki hibázik.Meglehet beszélni a dolgokat,de küzdeni nem ajánlatos.
2012. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mindenféle akadályozó körülményekkel csak az elhagyott fél szokta vigasztalni magát. Ha valakinek kellesz, nem lép le. Ha nem kellesz neki, akkor meg feleslegesen tepersz utána.
2012. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát nálunk is hasonló helyzet volt,eléggé sz.arul alakultak a dolgaim és semmi nem jött össze,egyfolytában problémáztam és szerintem én is egy kicsit depis voltam.Rossz kedvű voltam mindig és valamiért semmi nem akart össze jönni.Sokat vitáztunk mert én meg egyfolytában nyavajogtam neki.Ő is küzdött értem,de feladta.De úgy érzem hogy folytatódni fog köztünk a dolog,nem tudom miért de én így érzem és nem azért mert naív vagyok.Azt is érzem hogy ez a szakítást egy próba tétnek is csinálta,hogy mennyire tartok ki mellette és hogy vajon tényleg őt akarom e,plusz azért is csinálhatta hogy adjon nekem időt amíg össze szedem magam.Tudom hogy szeret.
2012. ápr. 1. 18:22
 14/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szeret!És ezt nem én találtam ki,hanem mondta nekem egy benfentes:)
2012. ápr. 1. 18:25
 15/19 A kérdező kommentje:
Kaptam olyan információkat biztos forrásokból,amik megerősítettek abban hogy érdemes küzdenem érte...csak kérdés hogy meddig..
2012. ápr. 1. 18:28
 16/19 anonim ***** válasza:

semeddig...sorry...

ha ő úgy döntött, h jobb neki nélkülem, akkor ÁGYŐ NAGYŐ!!!


szar tudom, nekem sem volt könnyű...még most sem...de semmi pénzért vissza nem csinálnám..túl sokat hibázott, túl sokat nyeltem...azt sem kellett volna!!!


sztm ez hülyeség ez a próbatételes dolog..akkor legyen mosolyszünet..ha megy akkor meg menjen...de soha többet vissza..

2012. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem olvastam vissza a tanácsokat, talán én vagyok az egyedüli aki támogatni fog:) Talán mert hasonló szituban vagyunk. Én elhiszem neked,h szeret, és ha te is, akkor megéri! Igazándiból komolyan beszélned kellene vele a kialakult szituról. Bár, részleteket nem nagyon irtál. Egyáltalán nem tartjátok a kapcsot, vagy azért beszéltek? Mióta vagytok külön?
2012. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem azóta nem beszéltünk,se én se ő nem kerestük egymást,azaz 4 hete,most akarom elkezdeni a vissza hódító akciómat:)
2012. ápr. 1. 20:20
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet szánalmas, de én bármeddig szinte. Sajnos, ha nem érzem úgy, hogy mindent megtettem, belebetegszem. De van egy pont, ahol fel kell adni, onnantól nincs esély, visszajön, ha vissza akar jönni.

Szerintem te küzdj, nem veszíthetsz semmit.

2012. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!