Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit fog szólni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fog szólni a pasim, ha találkozom a levelezőtársammal?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
miért levezel, ha van pasid? -.-
2012. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy talán nem kellett volna a láncfűrésszel maszturbálni!
2012. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vigyél meleg ruhát is.
2012. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon humorosak vagytok :) de én tényleg szeretnék vele találkozni. Hosszú hónapok óta levelezünk, és nagyon bírjuk egymás humorát is. Ő valóban társat keres, és ezt a témát meg is beszéltük, túltette rajta magát azon, hogy van pasim. Amúgy nem is értem, hogy egy ilyen jófej srác miért van még mindig egyedül. Ha kicsit hamarabb futunk össze, és nem laknánk olyan messze egymástól, akkor minden másképp alakult volna, de nincsen ha. Csak a pasim ne reagálná túl a dolgot. Mindegy, ígyis-úgyis fogok vele egyszer találkozni, mert nem is szeretnék, hanem AKAROK!
2012. ápr. 1. 21:11
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekünk is így kezdődött! A bnőm arra hivatkozott, hogy a srác oda jár a suliba és legalább lesz ott ismerőse. Persze nem nagyon örültem a dolognak, de hát nem tilthattam meg neki. Persze a srác telebeszélte a fejét minden hülyeséggel, ő szépen bevette a süket dumát, rámászott a lányra(mint utólag megtudtam), aztán szépen tönkrement a kapcsolatunk. Mind a 2 megérdemelt volna egy nagy .......

Tehát ha azt akarod, hogy így járjon a te kapcsolatod is, csak nyugodtan találkozz a fiúval.

2012. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ááá, ilyen nem fordulhat elő. Igaz, hogy én is másik városba járok suliba, de ő nem beszéli tele a fejem hülyeségekkel, sőt éppen ellenkezőleg. Sokkal több esze van neki. Igazából alig tudom megoldani, hogy talizzunk, mert annyira elfoglalt vagyok, olyan gáz, hogy még a tavaszi szünetben sem tudok időt szakítani rá.
2012. ápr. 1. 22:01
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem volt értelme kiírni a kérdést, ha megválaszolod saját magadnak.Mindenki azt írta hogy inkább ne találkozzatok, de te úgyis elfogsz menni, szóval a kérdést hiába tetted fel.
2012. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A kérdés NEM az volt, hogy találkozzak-e vele, hanem, hogy mit fog szólni a pasim, tehát inkább a te hozzászólásodnak nem volt értelme, ugyanis nem a kérdésre válaszoltál.
2012. ápr. 6. 22:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Fordítsuk meg a dolgot, mit szólnál ha a pasid vadidegen csajokkal találkozgatna? Gyanítom te sem örülnél neki.
2012. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!