Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim megharagudott, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim megharagudott, mert megtudta, hogy korábban szexeltem egy haverjával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja járok a pasimmal (ő 24. én 22) és tegnap teljesen kiakadt, amikor kiderült, hogy egy haverjával tavaly nyáron jártam és hát le is feküdtem vele. Úgy derült ki, hogy tegnap összetalálkoztunk ezzel a sráccal és én nem titkoltam, hogy jártunk és miután kérdezte, azt is megmondtam, hogy szexeltem vele. Azóta nem akar beszélni velem a pasim, mert mondja, hogy ezt emésztenie kell. Miért csinálja ezt? Mit tegyek?
2012. ápr. 1. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Dugj még egyet a spanjával a hétvégén, és fogd a nyuszira!
2012. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

én is igy reagáltam volna,hagyd majd tulteszi magát rajt,vagy szakit veled.

20F

2012. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nincs értelme magyarázkodnod. Megmondta mit akar: egy kis időt megnyugodni. Úgyhogy ha nem b*sztatod az már elég!
2012. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Akkor, kedves férfiak, mondjátok már el, hogy ebben mi a gond, miért hibás a lány?

A jövőbe nem láthatott, nem tudhatta, hogy járni fog a mostani barátjával, miért ne járhatott volna egy másik sráccal, akivel amúgy tök természetes módon le is feküdt?

Emiatt miért hibás, miért érdemli meg, hogy szakítsanak vele?

2012. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy hibás. Ha szakít, az a pasi belső dolga.
2012. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Panda Péter ***** válasza:
ezt hapsiként én sem értem...
2012. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
85%
Szerintem ha a pasid is megdugná, akkor érezné, hogy egyenlőek vagytok a kapcsolatban.
2012. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
én is ezt nem értem, hogy nem csaltam meg, hanem múlt nyáron jártam egy sráccal, akivel eljutottunk szexig, majd szakítottunk. És hónapokkal utána jöttem össze vele, nem értem mit kell ezen kiakadni és miért nem beszéli meg velem.
2012. ápr. 1. 20:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Itt piszkosul nem rólad van szó, hanem a 2 férfi talán gyerekkorban eredeztetett barátságáról. Tudod-e pontosan, hogy milyen viszonyban van a "haverral" illetve mi rúgódik fel egy életre?
2012. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen, megpróbálom megtudni, hogy a srácoknak milyen haveri kapcsolatuk, csak a pasim nem akar most beszélni :(
2012. ápr. 1. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!