Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy azt hitted, nincs esélyed valakinél, végül mégis összejöttetek? Hogy?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
felhívtam
2012. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a barátom volt így. :D Emlékszem soha nem mert odajönni hozzám, mikor odamentem hozzá (mert mindenki tudta, hogy tetszek neki, és mindig mondták, hogy menjek oda) akkor mindig keresett valami kifogást, és elment. :D Aztán csak a mi kedvünkért összehoztak haverok egy kis banzájt, és ott beszélgettünk, és összejöttünk. Mindez már két éve :)
2012. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen.

A páromat egy társaságban ismertem meg, ahol kb hetente találkoztunk. Kb a megismerkedéstől tetszett, vonzott, de nem hittem volna, hogy bejöhetek neki, ezért csak próbáltam barátságos lenni, hogy ha már több nem lehet, ezt kiélvezzem, és vigyáztam, hogy ne adjak semmi egyértelmű jelet, nehogy beégjek.

Amiről viszont én nem tudtam, hogy én is bejöttem neki a kezdetektől, és ő meg próbálta óvatosan kipuhatolni, hogy vajon bejön-e nekem.

Nah kb két hónap egymás körültáncolása után megelégelte a dolgot, mert nem bírta kitalálni, és végül elhívott randira.

Ebben csak az volt a vicces, hogy én ugye nem számítottam rá, és nem esett le először, hogy randira próbál hívni, és mivel olyan helyre hívott, ahol már voltam, én szimplán közöltem, hogy igen, ott már voltam. De szerencsére a visszautasított arcából és hangjából leesett, hogy mi van, és gyorsan kijavítottam a dolgot, hogy de nagyon szívesen elmennék mégegyszer!

Most meg már több mint egy éve vagyunk együtt, de még mindig nehéz elhinnem, hogy ilyen jó, kedves, szerető pasim van :)

2012. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Nekem már elejétől fogva bejött, de akkor még mindkettőnknek másik párja volt.Volt nagyjából 1 év hogy nem is láttuk egymást...aztán tavaly ősztől megint egy társaságba kerültünk.Sokat beszélgettünk, jóban voltunk, de nem hittem hogy mint nő tetszenék neki.Főleg mert 12 évvel idősebb nálam, jól is néz ki, rám meg soha nem tapadtak különösebben a pasik xD Ő már ekkor egyedülálló volt, és idén januárban én is szakítottam a barátommal. Amikor ezt megtudta elkezdünk beszélgetni a kapcsolatokról és végül valahogy kilyukadtunk oda, hogy tulajdonképpen mindketten bejövünk a másiknak...én először el se akartam hinni. De azóta már elégszer bebizonyította h elhiggyem... =D
2012. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem! ébredj fel...
2012. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!