Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő elfelejteni egy 3éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem(már nem először) és most azzal a csajjal akar(megint) össze jönni akivel 1éve pont engem akart elfelejteni. Nem tudom, hogy vajon szeret-e még engem. Már sokszor szakítottunk, de igazán sose jött ez össze mert nagyon szerettük egymást és össze jöttünk.

18/L (Ő is 18éves) Légyszii segítsetek.


2012. ápr. 2. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16 liter
2012. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
hát ha teheted minél előbb próbáld meg túltenni magadat, és ne gyertek újra össze, csak egymás idejét raboljátok...
2012. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Diavolino44 ***** válasza:
78%

hehe :D


nekem volt egy negy eves kapcsolatom amit 1 het alatt elfelejtettem, s volt egy 1 honapos amit 3-4 ev volt!

2012. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem a 3 éves kapcsolatom 2 évembe került elfelejteni. Addig nem is volt tartós egyik sem...

24/N

2012. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó!!! És hogyan tetted túl magad rajta?
2012. ápr. 2. 16:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Páromnak előttem volt egy 3 éves kapcsolata. Nem tartott sokáig kihevernie. Nem egészen 1 héttel a szakítás után már flörtölt velem (meg persze más lányokkal is). Aztán randiztunk pár hónapig, míg végül úgy döntött, velem akar lenni, és senki más nem érdekli.

Exe kb csak érintőlegesen került említésre, mivel a csaj folyamatosan hívogatta, meg sms-eket írt neki, amitől párom full ideg volt. Végül mikor kijelentette a csajnak, hogy soha többé nem akar tőle semmit, mert már mással van, akkor behisztizett, és azóta nincs képben a csaj, még említés szinten sem.

Szóval, van, akit könnyű kiheverni, főleg ha van más, akire tényleg vágyik az ember. A ti esetetekhez én is annyit tudnék hozzáfűzni, hogy te lépj tovább ebből a kissé se veled, se nélküled huzavonából, és keress olyat, akivel nem ilyen bizonytalan a kapcsolat, hogy x időnként szakításra kerül a sor.

2012. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
16:40 Köszi h leírtad ezt, de most én még nem nagyon szeretnék egy ideig Új palit. Még nagyon szeretem a régit és valahogy túl kell lennem rajta.
2012. ápr. 2. 16:43
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem egy 6 éves eljegyzéses másik palival lelépős kapcsolaton kellett túltenni magam:D azóta valahogy könnyebb:D
2012. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az tök jó neked h te már TÚLTETTED magad azon. De valaki végre elmondaná, hogy mit csináljak, hogy sikerüljön elfelejtenem őt? Vagy van még esély újrakezdeni?
2012. ápr. 2. 17:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy szereted, én egy kicsivel több, mint 1 éves kapcsolat után másfél évig nem voltam képes pasira nézni. Nehéz ügy, de meg lehet csinálni, ha titkon sem reménykedsz abban, hogy visszatér. No meg persze az sem árt, ha vannak barátaid, elfoglaltságod, hobbid, ahol ismerkedhetsz másokkal. Ha zajlik az életed, egy idő után jobb lesz. Időközben pedig kiemelkedhet valaki, aki teljesen kiveri a fejedből. Velem így volt.

A mennyi kérdésre nincs válasz. Rajtad múlik.

2012. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!