Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszat tettem? Megbocsájthata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat tettem? Megbocsájthatatlan és elítélendő?

Figyelt kérdés

Egy évig voltam együtt az exbarátommal, ő volt az első igaz szerelmem. Nagyon szerettük egymást, de keveset voltunk együtt és részemről kezdett kihűlni a nagy szerelem, ő pedig beleszeretett a munkájába és szinte minden idejét annak áldozta.

Egyik haverjával megismerkedtem kicsit jobban. Nem idnult semminek, csak ismerkedésnek, haverkodásnak. Végül is, alig 3 hónap alatt egymásba szerettünk. Egy hónapig titkoltuk mindenki elől, nem volt semmi szex és más, csak sokat beszélgettünk és voltunk együtt. Csók helyett homlokpuszi és ilyenek.

Nagy nehezen rávettem magam, hogy elmondjam az exemnek, hogy mi a helyzet. Sajnáltam és szívem megszakadt, de nem volt értelme tovább folytatni.

Utána rá 2-3 hétre felvállaltuk a "haverral" hogy igenis mi együtt vagyunk. A régi baráti társaságban mindenki engem szid, hogy szemét r_banc vagyok és a barátomat, hogy mekkora tapló, hogy a barátjától elszedte a nőjét.


Sokkal jobban szeretem mint az exem, sokkal jobb vele. Igaz vele is hetente 2szer találkozom(exemmel 2hetente 1szer), de mégis olyan jó vele. Érzem, hogy szeret mert minden lehetsége módon kimutatja, hogy szeret.


Tényleg nagy bűn amit tettem, hogy ennyire leszólnak érte?


2012. ápr. 2. 18:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hát sajnos még ha nem is érzed annak akkor is az. Mert íratlan szabály, hogy ex haverjával vagy barátnőjével nem jön össze az ember.
2012. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
És ennek az íratlan szabálynak mi az értelme, ha tényleg szeretik egymást? megérthető, nem?
2012. ápr. 2. 18:37
 3/29 anonim ***** válasza:
Részben érthetö, de a kívülállóknak akkor is szemétség.
2012. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy nem pont e legszebb és legjobb dolog, amit tehettünk, de például a r_banc és r_hadt f_sz erős túlzás a többiek részéről, nem? =/
2012. ápr. 2. 18:41
 5/29 anonim ***** válasza:

Így van, ez egy alapszabály hogy a barátod/barátnőd exével nem kavarsz... KIVÉVE ha előtte megkérdezed a barátod hogy zavarná-e hogy ha az exére rámennél... Innen is lehet tudni ki az igaz barátod :) Ilyet velem egyik barátom se csinálna.

...remélem

2012. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy erős de te mit gondolnál ha a barátnőd ráhajtana az exedre akit szerettél?
2012. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg egy érzelmeken alakuló kapcsolat, akkor szerintem nincs ezzel semmi nagyobb gáz. Majd az exed is túllép rajta. De egy szerelmet kihagyni csak azért, mert haverok, na neeee.
2012. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Valószínű rosszul esne, sőt, de nem r_ibancoznám le a lányt és ilyenek.

Persze, ez érzelmeken alapul és nem csak egy sima kavarás.

2012. ápr. 2. 19:06
 9/29 anonim ***** válasza:
most azt mondod h nem csinálnád, de ha abban a helyzetben lennél téged is elöntene a düh hogy a haverod/bnőd hátbaszúrt..eleve minek kellett ennyire összemelegedni? és még a nők csodálkoznak h a férfi nem szereti ha mással napi rendszerességgel beszél a barátnőjük..hihetetlen
2012. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért ne add a szentet :) A pasik is ugyan ezt csinálják.
2012. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!