Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés
Az történt hogy elutaztam munka miatt, a pasim otthon volt alig vártuk h újra ágyban legyünk 1ütt stb hazais értem rögtön neki már minden rendben volt de aztán a párna alatt találtam 1 melltartót azzonnal ottis hagytam most meg próbál visszajönni megbocsássak neki?

2012. ápr. 3. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem tudnék.
2012. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a tiéd volt? ha igen akkor igen, ha nem akkor nem
2012. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
neeeeeeeeeeeeeeeeeeem.
2012. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És ha a sajátja volt?
2012. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a francba. Ilyet senki sem érdemel. És mindenkinek csak egy esélye van, ezt eljátszotta, így járt.

Ha egyszer megteszi, akkor máskor is meg fogja.

És engem nagyon felháborít az, hogy megcsal, és annyi fáradtságot sem vesz, hogy eltakarítson maga után. Hogy lehet valaki ekkora bunkó?

2012. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet h rossz dolgot tett de ha szereted nagyon akkor egy esélyt mindenki megérdemel. csak küzdjön és bizonyítson
2012. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem kötekedni akarok, de tökre nem értek veled egyet. Miért kéne neki megbocsájtani? A megcsalás az egyik legundorítóbb dolog egy kapcsolatban, amit valaki csináalhat. Főleg, ha úgy teszi, hogy a másik közben elutazott, majd mikor bhazajön, úgy csinál, mintha mi sem történt volna. Mindenkinek egy esélye van, úgy, ahogy egy előbbi válaszoló írta.

Amit a párjod csinált kérdező, az hatalmas nagy tiszteletlenség és par@sztság. Ez nem igazi szeretet.

Hazudott neked, vagyis hazudott volna, hoszen nem valószínű, h elmondta volna neked a tettét. Végülis hazudott is, mert eddig abban a hitben ringatott, h te vagy neki az egyetlen. Ha valaki hazudik nekünk, akkor az nem is tisztel. Plusz meg is csalt. Nem érdemel bocsánatot. Majd minden szépet összehord, h visszakaphasson. ÉS aztán??? Vagy ha tovább terveztek, és majd a gyerekek mellett kurrogat félre?


Igazából nem értem, hogy miért akarsz megbocsájtani egy olyan valakinek, aki full hülyének néz...

2012. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

direkt tette oda!!! hogy feltekennye tegyen!

Na most ezert miert csinalta?

1--hogy dobd ki, mert nem sakar veled lenni mar

2--hogy leteszteljen meddig mehet el

3--mert egy idiota aki ugy jatszik veled ahogy az neki csak jollesik.


Szerintem ha egy ferfi szeret egy not es megcsalja, akkor eltunteti a jeleket--legalabbis ilyen jeleket..

de ha szeret akkor meg se csal...

Szoval: nem szeret!

Hagyd ott!!!

Es ha csak teszt volt???? akkor most legalabb tanul abbol hogy meddig is mehet el:D

2012. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi minden válaszolonak :)
2012. ápr. 3. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, hogy mi történt kérlek.
2012. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!