Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy olyanokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy olyanokat ír, hogy szeret, pedig nem is találkoztunk?

Figyelt kérdés
kb. 3 hete megismerkedtem egy sráccal, csak elmentünk egymás mellett egy benzinkúton. Meg talált a neten. Elkeztünk írogatni, beszélgetni, telefonszámcsere. Hétvégére volt egy randi megbeszélve, de sajnos nem jött össze. Most úgy van hogy hétvégén találkozunk. Tegnap este írt smst a végén hogy szeret. hát csak kicsit találtam viccesnek :) Másik dolog hogy hétfőn pedig kerti partira akar elvinni, nem tudom mennyire jó ötlet mikor még Őt sem ismerem, a barátait meg pláne nem. Jóformán tök idegenek között lennék. Ti mit tennétek? Bármilyen tanácsot elfogadok. Köszönöm.
2012. ápr. 4. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ahh felrebeszel. nem is ismer es vagy nagyon ketsegbeesett vagy csak probal erzelmileg manipulalni. mindketto GAAAAZ! en ugyelnek vele a helyedben...
2012. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha viccesnek találod, hogy szeret, inkább vonulj kolostorba és kíméld meg a férfiakat magadtól.
2012. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Lehetséges..., szerintem egy próbát megér, én biztos adnék egy esélyt neki! :)
2012. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azt tartom viccesnek hogy 3 hét után, semmilyen találkozás nélkül olyanokat ír, hogy szeret. Szeritnem lehetetlen az ilyen.


Igen már én is gondoltam rá, hogy talán azt akarja, hogy nagyon belébolonduljak, de akkor még nem ismer eléggé :D

2012. ápr. 4. 17:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Simán megeshet hogy tényleg kedvel nagyon téged, gondolom nem ok nélkül keresett rád neten. Elsőnek mindenképp jó ha ketten tudtok elmenni valamerre, a kertipartis dolgot is lehet azért akarja, hogy így tudtok ismerkedni is, meg látod milyen társaságban, és mégiscsak másabb mintha rögtön csak kettesben akarna lenni veled.


Első körben essetek túl egy randin, és kiderül hogyan tovább :)

2012. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Candy Close ***** válasza:
1 válaszoló,te nagy s*ggfej vagy xD am sztem,ha azt írja,h szeret,akkor biztos úgy van...mert az én jövendőbeli pasimmal még soha nem láttuk egymást,de fb chaten mindig írjuk egymásnak,h szeretlek+meg sziveket küldünk egymásnak...a kerti partira szerintem meg inkább finoman mondj nemet,1x talizzatok ti 2-en :)
2012. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szeret?::D:D hány éves ez a gyerek jézusom...:D kedves utolsú rajtad is látszik, hogy nem vagy több 15nél... de lehet sokat mondtam:D, ez úgy hülyeség ahogy van, ha randira akartok menni az ne egy kertiparty legyen sztem, óvatosan mond vissza vagyis nem tudsz menni blablabla ebben a nők jók...:P
2012. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Candy Close ***** válasza:
16 A gyerek,ha tudni akarod...am meg miért is ne szerethetne?nem hallottál még olyanrók,h vkibe 1 látásra beleszeretni?(képet látott)
2012. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kerti parti előtt találkoznánk, de csak 1x :/ épp ezért nem tudom, hogy mi legyen. Először inkább Őt akarnám megismerni :)
2012. ápr. 4. 17:33
 10/12 anonim ***** válasza:
de hogy nem hallottam, velem is megtörtént egyszer, csak én élőben találkoztam azzal a lánnyal, de azért egy képbe elsőre beleszeretni... elég gyerekes:D azért túl nagy reményeket ne táplálj majd a dolog iránt;)
2012. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!