Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy mióta vizsgaidő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy mióta vizsgaidőszak van,1 kezemen meg tudnám számolni hányszor találkoztunk?

Figyelt kérdés

30 percre lakunk egymástól gyalog. legutóbb 2 hete és fél hete találkoztunk. elegem van. egymásnál alvásról ne is beszéljünk... másnál is így van ez?

19/L


2011. jún. 6. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Igazad van, francba a vizsgákkal, csak neked legyen jó. Ő meg majd elmegy rakodómunkásnak ha megbukik mindenből.
2011. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
hétvégén találkozhatnátok
2011. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 napietus ***** válasza:
60%
most a vizsgák a legfontosabbak. ha vége lesz a vizsgaidőszaknak, gyakrabban fogtok találkozni. engem anno vizsgaidőszakban még apám is ritkán látott, pedig vele laktam :P
2011. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Lehet hogy tanul ,de szerintem mond meg neki mit gondolsz.

Én nem láttam még problémát ami megoldotta volna magát.

19/F

2011. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha 30 percre laktok egymástól akkor nem normális. Mi is találkozunk párommal még vizsgaidőszakban is hétvégente, pedig minket három órányi út választ el egymástól. :) Ha valaki szerelmes annak nem számít semmi, tanul vonaton, útközben, vagy a párja mellett, csak együtt lehessenek. Természetesen az iskola fontos, de azért ilyen távolságból 2-3 naponta egy találka belefér, ha csak egy gyors puszira és ölelésre is ér rá a párod, az is több mint a semmi.
2011. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

kelj fel a rohadt gép elől, és sétálj el hozzá egy órára

és akkor mindenki örül és még tanulni is tud

2011. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 napietus ***** válasza:
73%
azért nem mindegy, hogy pl. a jogon vagy orvosin van vizsgaidőszakod, vagy valami büfé-ruhatár szakon...
2011. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Attól függ,hány ujjad van azon az egy kezeden..Egyébként meg marha kevés..
2011. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de a vizsga fontosabb.
2011. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Én a jogra járok, 3 szigorlatom is van ebben a v.időszakban, de azért tudom, hogy tanulni nem lehet egyfolytában! kell a kikapcsolódás, és ha már az, akkor ezt lánnyal teszem.. ;) (27F)
2011. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!