Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 4 hónapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 4 hónapja vagyok együtt. Szinte mindennap találkoztunk eddig. Az utóbbi időben viszont minden hülyeségen össze tudtunk veszni. A többi lent. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval, minden hülyeségen összekaptunk. ÉS most Ő kitalálta, hogy akkor ne találkozzunk 3-4 napig. Azt mondta, hogy szeret, de én azt hiszem, hogy elege van belőlem a sok veszekedés miatt, és így akarja elkezdeni a lekoptatásom.
2010. máj. 27. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen:) nem kell minden kapcsolatnak működnie, szakíts és keress mást.
2010. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem csak a távolság, de ha minden nap találkoztok az is tönkretehet egy kapcsolatot. Tapasztalatból mondom. Mi szakítottunk miatta, de persze ez nem szentírás, már nem voltunk szerelmesek.

Ha még szeretitek egymást illetve szerelmesek vagytok picit találkozzatok kevesebbet, hogy kialakuljon egy hiányérzet.

2010. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd! Egy kapcsolat, egy jó kapcsolat csak akkor működik (most csak ezt a veszekedős oldalát nézzük), ha vannak kompromisszumok. Szerintem legyél kicsit okosabb és amikor valamin elkezdenétek vitázni, akkor ne menj bele. Próbálj meg egy középutat javasolni, vagy adj neki igazat. De! És most jön a DE! Ha nem érzed azt hogy Ő kompromisszumot vállalna feléd a későbbiekben, akkor szerintem nem Ő a te embered. Én is 4 hónapja vagyok együtt a párommal, és néha már úgy poénból beszólogattam neki, ergó csak vitaalapot próbáltam teremteni, de úgy érzem egy jó vitatkozáshoz, veszekedéshez nagyon ismerni kell a másikat és ehhez idő kell. Idő kell ahhoz hogy tudja a másik mikor vagy pimasz, vagy csak direkt hülye. Friss kapcsolatot így próbára tenni szerintem nem szerencsés. Nem szabad egyszerre mindennek kitenni. Ott az idő ami majd összekovácsol. Remélem tanácsom segített!


Üdv: 23/F

2010. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhetőnek tartom, hogy ez a pár nap arra kell neki, hogy felmérje, hogy mennyit jelentesz neki. Valószínűleg őt is zavarja a sok veszekedés, ezért döntött így.

Légy türelmes. Ha fontosak vagytok egymásnak, jelentkezni fog.


A sok veszekedést talán úgy tudjátok csökkenteni, ha egy higgadt pillanatotokban megbeszélitek azt, hogy egyikőtöknek sem jó, ha állandóan vitáztok. Keressétek meg a viták okát és azon próbáljatok meg változtatni.

Csak egy példa. Kettőtök közül az egyik túl féltékeny. Nem az a megoldás, hogy eltíltjátok egymást az ellenkező neműektől, hanem beszélni arról, hogy miből gondolja azt, hogy oka van a féltékenykedésre. Lehet, hogy volt egy elszólás vagy egy apró jel 8puszi, ölelés) egy másik ember felé, ami a féltékenykedést okozta. Ha ezt az alapproblémát megbeszélitek, akkor a féltékenykedés is alábbhagy.


30/F

2010. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. máj. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!