Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adtátok otthon elő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adtátok otthon elő, hogy van valakitek?

Figyelt kérdés
Ti hogyan mondtaták el otthon, hogy össze jöttetek egy fiúval/lánnyal (első kapcsolatra gondolok)? F18
2012. ápr. 4. 17:05
 1/9 levike2000 válasza:
77%
Ez activity-hez kell:D ?
2012. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
sehogy. mi kozuk van hozza?! max ha bolcskodni akarsz akkor megemlitheted... de maskepp ertelmetlen. ha kerdi khova mesz akkor azt mondod hogy talalkozni egy lannyal es kessz.
2012. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2. Valszeg neked nincs jó kapcsolatod a szüleiddel, mert bennem fel sem merült, hogy ne mondjam el nekik. Nekünk jó a viszonyunk, mindig is jófejek és megértőek voltak, szóval én szimplán hazamentem, és elújságoltam, hogy van egy srác akivel összejöttünk és ilyen és ilyen. Aztán tovább kérdezgettek, hogy hogy néz ki, hogy hívják, mikor mutatom be, blabla.

Nem volt benne semmi extra. Ez első kapcsolat után is valahogy így folytatódott, hogy ha lett valami új srác, akkor mondtam, hogy van.

21L

2012. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mikor már többször találkoztunk, sose mondtam hova megyek, mert nem kérdezték.. szóval már akkor a szüleim sejtették, hogy van valakim. majd ilyen 1 - 1.5 hónap után csak úgy idehoztam, és bemutattam a szüleimnek. barátom ugyanígy. 18/L
2012. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Első kapcsolat?

Csütörtökön jöttünk össze, én aznap el is mondtam otthon.

Majd hétfőn fel is vittem bemutatni a családomnak.

(14 voltam akkor)

23N

2012. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Ő a pasim. Kérünk sütit és kólát a szobába, köszi.


22/L (akkor 16 voltam)

2012. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Elmondtam anyukámnak, hogy van barátom :D Nem volt nehéz ;)
2012. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó oké, hazaértél randiból/suliból, odamentél anyudhoz, s kerek-perece semmi kertelés nélkül megmondtad neki, hogy van valakid? :D
2012. ápr. 4. 19:50
 9/9 anonim válasza:
Igen :) Nem volt nehéz :)
2012. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!