Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom megbecsülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom megbecsülni a barátaimat akkor, amikor még velük vagyok?

Figyelt kérdés
Most is van egy 3 hónapos kapcsolatom. Minden rendben megy, de egy érzés nekem hiányzik. Pontosan nem tudom mi, de mindig akkor érzem, amikor egy kapcsolat kialakulóban van, vagy ha mindenáron meg akarok szerezni valakit, és teljesen odavagyok érte. Ez a kapcsolat is így kezdődött, elejétől fogva tetszett a fiú, majd amikor már többször találkoztunk, beleszerettem, és összejöttünk. Kiderült nem is sokkal utána, hogy ő is teljesen oda volt/van értem. Nah de a gond az az, hogy ha egy kapcsolatom teljesen rendben van, és szeretem is a másikat, vágyok valami kalandra.. nem egyéjszakás kalandokra gondoltam, de nem tudom hogy fejezzem ki magam. Lehet az a gond, hogy túl könnyen megkapom, akit szeretnék, és ha már nem kell senkit se elcsábítani, mert magától adódik a dolog, hogy emiatt nem tudom annyira értékelni a kapcsolatomat? 18/L
2012. ápr. 4. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: r-banc vagy.

Hosszabban kifejtve: egy éretlen kis r-banc vagy.

2012. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezért imádok ide járni :D :D :D

az ilyen hülyék miatt...akik nyíltan kimondják....

és szted ez normális??,

18 évesen hány pasid volt? mintégen a csillag???

2012. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
4 barátom volt eddig.
2012. ápr. 4. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor ez a gond. valojaban nem szerelemre vagysz es kapcsoaltra hanem arra hogy ismerkedj, tanulj, erezz, tapasztalj. es ez nagyon is rendben van. 4 pasi az KEVES 18 eves korodig! es tele vagy kivancsisaggal es ujdonsag iranti vaggyal.
2012. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és ez miota van amit leirtál?
2012. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
úgy a második kapcsolatomnál már kezdtem érezni, de nem tulajdonítottam neki nagy hangsúlyt, csak hogy azóta is ez van, így már kezd érdekelni, hogy mitől lehet.
2012. ápr. 4. 23:55
 7/9 anonim ***** válasza:

A pasik nem elég érdekesek számodra. Én pl soha nem jelenteném ki egy lánynál sem, hogy "Mi most járunk". Tudod miért nem? Amiatt, mert ezzel a kijelentésemmel gyakorlatilag kivégzem azt az érzést amiről beszélsz. A kötöttség és állandóság amire nincs szükséged, mert amikor 1 pasi kimondja, hogy "te a csajom vagy" azzal egyidejűleg egy jóllakott napközis érzetét kelti, akinek semmit nem kell a továbbiakban tennie, mert elérte amit akart. Más kérdés, hogy pl engem meg azért nem bírnál ki, mert soha nem törnél be és kiszámíthatatlan lennék, úgy éreznéd hanyagollak stb.


18/F

2012. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fene tudja...akkor gyors kapcsolataid vannak?
2012. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem arról van szó, hogy szeretsz küzdeni, és ha túl könnyű a préda úgymond, akkor nem olyan érdekes számodra. Ha a jelenlegi barátod kezdene picit eltávolodni tőled, vagy elérhetetlenebbé válna, akkor szerintem ismét szeretnéd meghódítani, és újra előjönne az az érzés, amire vágysz. Nem csak kapcsolatokra jellemző ez, hanem sok mindenre igaz. Az embereknek általában addig érdekes valami, amig meg nem szerzik. :) Próbáld meg megtanulni értékelni amid van, sokan képtelen rá, és nem is olyan könnyű ez. Viszont, ha tovább állsz, azzal nem oldod meg a problémát, újra és újra elő fog jönni...
2012. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!