Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a szerellmem?

Figyelt kérdés
Egy hónapja körübelül....összefutotttam a buszmegállob aegy lányal akivrl régebben jol alakultak a dolgok csak aztán nemjött össze....Most ugye megint összefutottunk..talállkoztunk..egészen keddig eggyütvoltunk..ée akkor aztmondta haggyuk az egészet...az okát nemtudom, de még aztis mondta hogy barátok se maradhatunk mert nem virná ki hogy ne csokoljon meg..ezt nemértem.valaki segitsen hogy tudnám visszaszerezni.:(
2012. ápr. 5. 09:04
 1/6 anonim válasza:
Sehogy. Nem is kell visszaszerezni.
2012. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert?:O
2012. ápr. 5. 09:47
 3/6 anonim válasza:
Mert nem érez irántad szerelmet. Ha azt érezné, akkor nem szakítana, nem is tudná megtenni. Az hogy csókolózna veled, ha találkoznátok azt jelenti, hogy kihasználná a lehetőséget...vagyis téged. Szóval azért ne maradjatok barátok mert nem akar kihasználni. /Igen a nők is tudnak ilyenek lenni./ És még rendes is a csaj, hogy nem akarja veled megtenni, nem játszik az érzelmeiddel, meg nem él vissza a szereteteddel. Ha második nekifutásra sem működött a dolog, nem tartott egy hónapig sem, hagyni akarja dolgot, akkor hagyni kell. El kell fogadni, nem kell vissza szerezni, semmi keresnivalótok egymás mellett.
2012. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és akkor az puszta véletlen hogy ugye összefutottunk a buszmegálloba....és ugyvolt hogy én nemis arra megyek hanem a haverokkal másik irányba de igy döntöttem és ottvolt ö....ez véletlen?
2012. ápr. 5. 23:28
 5/6 anonim válasza:
Keresheted az apró jeleket, nagyon szerelmes vagy biztos, tudom milyen voltam én is így de sok fájdalomtól kímélhetnéd meg magad. Ez a csajt hagyni kell. Majd idővel elfelejted.
2012. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja, ha meg esetleg akar valamit mégis akkor majd ő keres úgyis, de nem hinném, hogy ez bekövetkezik.
2012. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!