Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem engedett külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem engedett külföldre, de ő kiment, most meg azt mondja nem tettem semmit, csak ő, hogy tudjunk alapozni. Vélemény?

Figyelt kérdés

kezdetben kint dolgoztam, ő azt mondta, hogy maradjak itthon, ne menjek ki, mert akkor nem kellek neki.

hát itthon maradtam, össze jöttünk.

azután kitaláltuk, hogy legyen közös házunk, családunk stb.

ehhez én azt mondtam, hogy kimegyek, mert kintről lehet gyorsan nagy összegeket keresni.

erre ő azt mondta, inkább ő megy ki, mert többet tud keresni én maradjak itthon.

és most, hogy ő megkereste az alapozáshoz szükséges pénzt, amíg én csak hónapról hónapra éltem, azt vágja a fejemhez, hogy nehogy kitaláljam, hogy én "beleülök majd a milliókba, úgy hogy én nem tettem semmit"

(mert ugye amit én itthon kerestem ment a rezsimre, meg hasonlók, havi 10et tudtam csak gyűjteni)


és azt mondja, hogy én csak rákenem, hogy nekem relatíve nincs pénzem beszállni az alapozásba(mivel amit gyűjtöttem hatoda annak amit ő tudott kint)


tud valaki a párom mellett érvelni?

próbálom őt megérteni, hogy miért vagyok a szemében én semmire kellő, hogy miért félti a pénzt tőlem - illetve a párjától, a leendő családjától, az alapozástól?


2012. jan. 28. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Eggyütt akarsz élni ezzel az emberrel?Szerintem te is menj ki és gyüjtögess magadnak,ha megteheted...De nélküle...
2012. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
A párod önző,egocentrikus barom. Bezár téged egy képzeletbeli ketrecbe. Nem bízik benned,de elvárja te bízzál benne. Annyira érdekli a véleményed mint engem az övé.
2012. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom,elég buta teremtés vagy.
2012. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát én is kezdem magam "butának" látni, hogy miatta nem mentem ki és nem gyűjtöttem.

viszont én nagy naivan bele is adtam volna a közösbe a kinti keresetem.

még jó, hogy ez kiderült róla, hogy ő nem.

én ezt látom.


viszont az ő véleménye, hogy én elferdítem az igazságot.

és olyanokat mond, hogy én elvárom, hogy ő tegyen meg mindent értünk.

2012. jan. 28. 09:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen emberrel közös jövőt én biztos nem terveznék, de még egy hétvégi programot sem.

És nem a pénz miatt elsősorban, hanem az alap hozzáállása miatt.

Én elsősorban ezeken akadtam meg: "ne menjek ki, mert akkor NEM KELLEK neki", "inkább ő megy ki, mert többet tud keresni, én MARADJAK ITTHON", aztán meg: "beülök majd a milliókba, úgy, hogy én NEM TETTEM SEMMIT" - hát közölném vele, hogy anyádat.

2012. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Javaslom, teremts meg magadnak mindent ami kell(lakás, kocsi, megtakarítás). Aztán kezdj el párkapcsolatot keresni. Ha a pasi menni akar, hát elmehet. Minden a tiéd. Ettől a pasitól pedig menekülj.
2012. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jelenleg közöltem is vele valami hasonlót, miután próbáltam vele megértetni, hogy miatta voltam itthon, miatta nincsenek millióim és miattam van csak neki is, mert ha nem lettem volna, ki se ment volna - tekintve, hogy neki volt itthon biztos munkahelye.

remélem fogta, mert most egyelőre semmi reakciója nincs.

2012. jan. 28. 09:46
 8/11 A kérdező kommentje:
azért szokatlan nekem ez az egész, mert bennem nem volt még olyan fogalom párkapcsolatban, hogy "enyém" ,"tiéd"
2012. jan. 28. 09:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt továbbra sem lesz.. Csak az övé, amin te élősködsz. Hidd el nekem, nem fog észhez térni(max egy rövid időre). Te csak egy ribanc leszel/vagy neki, aki a pénzére hajt. Ne haragudj a megfogalmazásért.
2012. jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, biztos nehéz kilépni egy ilyen helyzetből, de ha jól értettem van munkád, és lehetőséged is volt külföldre kikerülni. Ezzel élj, szerencsédre nem függsz a palitól, még, de ha összeköltöznétek ilyen feltételekkel akkor jönne csak a rossz világ, szóval hagyd itt, fájni fog, nehéz lesz, de hagyd, sajnos ilyen mentalitású emberrel lehetetlen életképes kapcsolatot, jövőt létrehozni.


Élj a szerencséddel és teremtsd meg saját magadnak azokat a milliókat, soha egy pasi miatt se mondj le ilyen lehetőségekről.

2012. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!