Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szeretőm, egy alkalom után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm, egy alkalom után nem jelentkezik. Házasok vagyunk mint a ketten. Azt mondta ne tegyem vele ezt. De szenvedélyesen szeretett. Pedig odaadó vagyok, nincs tabu. Mit tegyek? Nagyon oda vagyok érte,

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szar ügy.
2012. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megijedt és nem meri folytatni vagy az együtlétetek után döbbent rá, hogy ez neki nem megy. Nyilván azért vagytok szeretők, mert nem akarjátok egymás kapcsolatát felrúgni. Ezt tartsd szemelőtt bármit is döntesz
2012. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vedd alapul,hogy eleve nem szeretett volna szeretői viszonynál többet Tőled.Gondolom,ezt előre letisztáztátok.Szóval ezek után tartsd tiszteletben a döntését,és hadd élje a saját életét!Inkább annak örülj,ami köztetek történt,elvégre erre vágytál,és beteljesült.Tudod,a dolgok nem mindig úgy alakulnak,ahogyan szeretnénk,de néha így a legjobb.Gondolj bele!Ha még jobban belegabalyodnátok,az veszélyes és fájdalmas lenne mindkettőtöknek.S mivel gondolom Te táplálsz erősebb érzelmeket,és Te vagy a ragaszkodóbb fél,így Te szenvednél a legjobban.
2012. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
mi viszi rá az embereket h szeretőt tartsanak?
2012. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Hasonló helyzetben vagyok.

Szerintem írjál neki te. Tudasd vele, hogy fontos neked. Többet nem tehetsz.

2012. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled! :DDDD
2012. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Hogy miért tartanak az emberek szeretőt? Amikor otthon már nincs semmi örömöd, csak a gyerekeid, amikor a férjednek semmi nem jó, álállandóan belédköt. Pl.tegnap este későig laptopoztam, lusta voltam eltenni, reggel felébredt, első mondata:-miért nem tetted el a laptopot? Én is csak nemrég sokalltám be t
2012. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Szóval tőle..és a gyerekek miatt válni nem akarsz, akkor nem fogod megvonni magadtól a gyengédséget. Mert legyünk már kicsit önzők! Szeretjük magunkat nem? Mindenki tegye azt, ami neki jó! Amíg otthon nem érződik, addig semmi gond nincs a szeretősdivel..szerintem. Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam, kedves kérdező..
2012. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!