Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan sztárpár, akikre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan sztárpár, akikre ránézve azt gondoljátok hogy bárcsak nektek is ilyen szép kapcsolatotok lenne mint nekik? Vagy olyan akikről azt gondoljátok hogy: awww milyen édesek együtt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
A kölyökkutyák édesek.
2012. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
szerintem inkább durva, hogy ez foglalkoztat téged... elég szánalmas
2012. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A sztárpárok világában nem vagyok otthon, de ha az utcán látok egy párt, én már akkor is irigylem őket, mert nekem soha nem lehet részem ilyesmiben.
2012. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sosem tudhatod, hogy egy sztárpárnak valójában milyen a kapcsolata. Amit a médiában látsz, az az esetek többségében a menedzsment által megtervezett, kitalált mese.
2012. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Győzikéék :D
2012. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Awwww? Jézusom, az meg miféle szó? Egyébként nem ismerek sztárpárokat, úgyhogy nem gondolom róluk hogy awwww, de édesek. Maximum a baráti körömben gondolok ilyet párokról, de awww és irigykedés nélkül. Nem kenyerem az irígység.
2012. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sztárpárság = parasztvakítás. Claudia Schiffer ma is szexbomba, Rézmező Dávidka meg elsüllyedt az olvasztóban.
2012. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Adam Lambert és Tommy Joe Ratliff.
2012. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A sztárpárok csak a pórnépnek sztárpárok, az életre szóló szerelmeik ritkán tartanak tovább, mint 2 hajvágás közti idő.

A közvetlen ismerőseim között vannak ilyen párok, de azok "igaziak", nem értéktelen kirakatkapcsolatok, mint sztárolt celebeké.

2012. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!