Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két erősen depresszív beállíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két erősen depresszív beállítottságú, öngyilkos hajlamú ember kapcsolatából sülhet ki jó?

Figyelt kérdés

szóval lehet abból jól kijönni, ha két ilyen szerencsétlen összeáll, vagy csak romolhat a helyzet, mit gondoltok?

(f:24,L:20)


2012. ápr. 4. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

ha mind a 2 ember gyenge jellem, akkor nincs aki talpra állítsa a másikat, mindketten sírnátok ha az egyik sírna, és nem lenne ki vígasztalja vagy "ébren" tartsa a másikat!


NEM! AZ ÉN VÉLEMÉNYEM az , hogy nem "sülhet ki jó"

2012. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikre van lehetőség. Lehet jó is, mert megértik és támogatják egymást, de lehet rossz is, pont azért, mert elég kiszámíthatatlanok. Ezt így nehéz megmondani, ez a két ember személyiségétől és hozzáállásától is függ.
2012. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos hol az egyik lesz depis, hol a másik mivel látod hogy a párod épp szarul van, ezért te is szarul leszel mire ő már hegymenetbe kerül te akkor leszel lejtmenetben. Egymást fogjátok sajnálni, ahelyett hogy megoldanátok a problémákat.


VAGY közösen elkezdhetnétek együtt feltárni a problémáitok okait, hogy miért gondoljátok azt hogy szar az élet. És abbahagyjátok az istenverte önsajnálatot, és talpra állítjátok egymást. Ha kell segítséget is igénybevesztek, ami NEM szégyen! Csak az leplezi el a problémáit aki FÉL hogy mások mit szólnak. Az ERŐS az aki MER segítséget kérni, szembeköpni a bajokat és igyekszik megoldani őket!

2012. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szégyelljük a segítségkérést, én pl. orvosi "kezelés" alatt vagyok, meg gyógyszert is szedek, de elég döcögős így, viszont külön meg még rosszabb... :/

2012. ápr. 4. 13:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egyikük sem érzi úgy, hogy a másik megfojtaná/visszahúzná.
2012. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 lila nyuszi ***** válasza:
Lehet jó, csak dolgozni kell magatokon, lassan, folyamatosan.
2012. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
# 4/6: Akkor a bátrak közé tartoztok, örülök neki. Mindent meg lehet oldani, csak őszinteségre van szükség, legyetek magatokhoz őszinték. Ha meg van egy nagy problémád kérdezd meg magadtól, hogy hol lesz ez a probléma 10 év múlva? Ez nálam egész jól bejött!
2012. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, ez mit takar, de mikor megismerkedtünk, mindketten életünk mélypontján voltunk. én alapvetően vidám vagyok, ő kicsit búslakodóbb, túlgondolóbb. nagyon boldogok vagyunk, ha néha valami miatt elszonytolodik, seperc alatt kirántom belőle, és örül neki. az öngyilkos hajlam is van valamiért, talán a magányosság miatt. ha már nem lesztek magányosak, hanem tényleg partnerre találtok egymásban, nem lesz öngyilkos gondolatotok.
2012. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat jó ötlet. Pont egymásnak valók, mert egy ilyen társ meg tudja érteni a másikat. Ezért lehet, hogy javulni fog a hangulatuk.
2012. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ :)
2012. ápr. 4. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!