Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi fér még bele egy kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér még bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A lány, akit megkedveltem elég furán néz ki. Fogai össze-vissza állnak, testtartása rossz, tiszta szeplő az arca, mellei nincsenek, rettentően sértődékeny, mindenen kiakad. De mégis úgy érzem szeretem. Neked beleférnének még ezek a hibák?


19 éves ő is meg én is.


2012. ápr. 6. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább: Forever Alone!!!!!
2012. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány tetszik és akarok tőle valamit, akkor nem a hibáit nézem. A párom hibáit se találom taszítónak.
2012. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Igen,ez belefér! 1 faláb, műkéz, üvegszem, esetleg, hogy pelenkáznia kell magát, szintén!
2012. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérdező akkor most a szép jellemzés után, kérjük írd le Te, hogy nézel ki? Biztos tökéletes lehetsz.

Képzelem mit gondolna rólad ha tudná, hogy ilyeneket írsz. (lehet lepontozni)

2012. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak le Kedved 4.

Leírtad a véleményed, az már nekem bőven elég. Van is abban valami, amit te mondasz, csak hát, mégis...

,,Rossz" nézni más, tőle sokkalta szebb lányokat az utcán, miközben vele vagyok.

2012. ápr. 6. 11:53
 6/10 A kérdező kommentje:
*Kedves.
2012. ápr. 6. 11:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok újra. Ha így gondolod akkor inkább csak maradjatok "barátok". Ne hitegesd mert azzal csak felesleges fájdalmat okozol neki.
2012. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem értem igazából a kérdést. vonzódsz hozzá, ez egyértelmű. akkor minek pörögsz a hibáin? én is voltam már oda kócos fogú, furcsa stílusú fiúért, hosszú hajúért is, pedig nagyon nem az eseteim. de megfogott valami benne (ugyanúgy, ahogy téged ez a lány) és tetszik neked. akkor ne izélj a hibáin. a testtartásán javíthat, szólhatsz is esetleg viccesen, h húzd ki magad :D és a szeplők szerintem nagyon szexik, legalábbis nekem eddig minden pasi ezt mondta, mert az orromon nekem is vannak. :))


ja és a jelleme: sértődékeny, az is alakítható szerintem. próbáld lazaságra nevelni. :)

2012. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora tapló vagy már ne haragudj :D

Ha kapásból a hibáin vagy fennakadva akkor hogyan hiheted azt hogy szereted? Ha szerelmes az ember akkor nem a hibákat veszi észre egyből a párjában......


És eleve ha te magad nem tudsz dönteni akkor mit vársz mi döntsünk? Láttam már utcán nem egy 10 csillagos pasi mellett csúnya, fiús, átlagon aluli törpe lányt, akire ránézel és sírva fakadsz olyan ronda. Mégis ölelgette csókolgatta, gusztustalan volt. De boldogok és ha nekik ez jó, akkor tessék.


Te meg úgyis megcsalnád hamar ha ennyire más lányok után vágyódsz már most pedig még együtt sem vagy ezzel a lánnyal.


A leírásodból az derül ki hogy nem felel meg az elvárásaidnak ez a lány.... Akkor min gondolkozol?

2012. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy közös fotót, mert ez ku*vára vicces:DDDD
2012. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!