Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is erre számíthatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is erre számíthatok?

Figyelt kérdés
Első barátom, 3 éve járunk együtt. Ő volt az első akivel lefeküdtem. Mivel semmi ilyen tapasztalatom nem volt, vele szoktam hozzá a nemi élethez. Én nem igazán tudtam, hogy mennyit is akarok, úgyhogy azt szoktam meg, ami az ő igénye, a heti 3 alkalom. Ez nekem is kielégítő volt. Viszont most már nem akarja úgy 2 hónapja egyszer sem. És teljesen ki van akadva azon, hogy én továbbra is szeretném annyiszor mint eddig. Ha hozzászoktatott, akkor most mit van kiakadva. Én nem akarok ezen változtatni. Viszont dobni sem akarom, ha másnál is majd ugyanez lesz, akkor semmi értelme szakítani. Tudom, hogy nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban, de ha nem kapok semmit, akkor iszonyatosan feszült tudok lenni, és azt rajta vezetem le. Az sem jobb. Arra vagyok kíváncsi, hogy miért van az, hogy én ugyanazt akarom, mint eddig, ugyanúgy akarom élni továbbra is az életemet, ahogy eddig, nem akarok sem többet, sem kevesebbet, ő meg már nem. Tőle hiába kérdezem, csak annyit mond, hogy már nem érdekli. Ezt nem tudom elhinni. Engem ugyanúgy érdekel még most is. Senkivel sem lehet évekig ugyanolyan sűrűséggel csinálni, mint ahogy megszoktam vele? Mert akkor nem sok értelme van hosszútávra tervezni egyikkel sem. Nekem a hozzáállásom semmit sem változott a három év alatt, most is ugyanannyira akarom, mint az elején. Tudom, hogy majd a gyerek miatt ez változni fog nálam is, de azt még jó 10 évig nem akarok. Addig viszont nem akarok kevesebbet. Szóval lehet olyat találni, aki nem akarja egyre kevesebbszer az évek múlásával? 22/N 24/F

2012. ápr. 6. 11:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem itt más bibi van.Bizony létezik olyan, hogy valakinek évekig jó és kielégítő a szexuális élete és hozzáállása a párjához.A pároddal valószínűleg történt valami.Esetleg egy másik nő iránt fellángolt,vagy túl sok stressz érte mostanában,amiről neked nem beszél...
2012. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ez nem normalis h egy 24 éves nem akar szexelni.....
2012. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Bocs, de úgy írsz a barátodról, a kapcsolatodról, mintha eszköz lenne csupán. Idézek:


"Viszont dobni sem akarom, ha másnál is majd ugyanez lesz, akkor semmi értelme szakítani."

"Mert akkor nem sok értelme van hosszútávra tervezni egyikkel sem."


Egy kapcsolat nem csak arról szól, hogy a szükségletei kielégüljenek. Ezért nem is lehet a kérdésedre igazából általános választ adni. Beszéljétek meg! (Rossz kommunikációval sincs sok értelme hosszú távra tervezni...)

2012. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Akkor most én is idézek:


Tudom, hogy nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban, de ha nem kapok semmit, akkor iszonyatosan feszült tudok lenni, és azt rajta vezetem le.


Ezt is írtam. Úgyhogy nem csak eszköz. De a szexhez ő is kell. Ha nem kellene nem lenne semmi baj. Ha szerinted itt csak eszköz, akkor az.

2012. ápr. 6. 12:22
 5/23 A kérdező kommentje:

"Egy kapcsolat nem csak arról szól, hogy a szükségletei kielégüljenek."


De ha nem elégülnek ki, akkor minek vagy vele? Akkor olyan, mintha a lakótársad lenne, nem?

2012. ápr. 6. 12:23
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem ez a gond, hanem hogy ilyen könnyen lecserélhetőnek véled. Mintha nem az ő személyéhez kötődnél, hanem amit kaphatsz tőle.
2012. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami. De nem tudom, hogy lehet valakinek a személyiségéhez kötődni, ha semmiféle intimitást nem kapsz tőle. Mert szerintem a kettő összefügg, az egyik a másik nélkül nincs meg.
2012. ápr. 6. 12:26
 8/23 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy nem lehet kötődni a személyiségéhez, ha közben kaparod a falat a kielégítetlenségtől. Vagy igen?
2012. ápr. 6. 12:27
 9/23 anonim ***** válasza:

"De ha nem elégülnek ki, akkor minek vagy vele?"


Minden szükségletedet pontosan úgy, ahogy megálmodod, senki nem fogja kielégíteni. Persze, van egy határ, ahol már tényleg nem érdemes együtt maradni, de el kell dönteni, hogy mely szükségletekről mondasz le egy kapcsolatban.

2012. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
jajj, ne sírjunk már itt, h szegény pasi eszköz.. ha igy lenne, akkor nem járna vele. mellesleg, a férfiak szokták a nőket eszköznek nézni, és nem forditva.. kérdezőnek pedig: BESZÉLJ VELE!!!! mi ezt sajnos nem tudhatjuk :(((((
2012. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!