Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy roma csajjal/fiúv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy roma csajjal/fiúval? Ha nem, mi zavarna legjobban?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 20:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
nem, mert cigány, és nekem a cigány büdös
2009. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%

Nem!

Büdös cigány és kész!

2009. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Nézd a Mónika show-t vagy a Joshi Barat (Józsi barát) című színvonalas műsorokat minden nap, ha szimpatikus a világuk és közéjük akarsz tartozni, akkor gratulálok! :(
2009. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Két okból nem járnék cigány lánnyal, még akkor sem, ha tetszene, még értelmes is lenne stb. Egyrészt nem bíznék a családjában, veszélyesnek tartanám a rokonait, másrészt nem bíznék benne sem (a cigányok jelentős része ellenséges a nemcigányokkal szemben). Persze ez a helyzet nem merülhet fel, mert általában nem tetszenek a cigány lányok.
2009. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
28%
Hülyeség ez a cigány büdös baromság! Van 1000x kulturáltabb cigány ismerősöm is, mint itt 1-2 tapló alak, de mindenki elítéli, mert egy árnyalattal sötétebb a bőre mint másnak. Nem szabad általánosítani!!! Én sem bírom a retkes, büdös, alkesz semmirekellő cigányokat, de mélyen elítélem az általánosítást! És egyébként mi a helyzet a félvérekkel??? Pl én is az vagyok, de senki nem mondaná meg rólam, mert nem látszik. Pedig apukám cigány, de dolgozik, és teljesen rendezett körülmények között élünk. Utálom ezt a hülye felfogást, hogy azelőtt ítélkezünk mielőtt megismernénk valakit...
2009. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
nekem sincs bajom velük, viselkedés alapján ítélem meg az embereket, csak érdekel a véleményetek
2009. nov. 12. 20:29
 7/34 anonim ***** válasza:
24%
Ez már igen! Bőrszín alapján ítélkezni!? Senkik vagytok!
2009. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
volt vmi rossz élményetek vagy csak a hallottak látottak?
2009. nov. 12. 20:33
 9/34 anonim ***** válasza:
22%
20.31 egyet értek veled maximálisan!!! Egyébként szerintem aki így cigányozik annak semmilyen tapasztalata nincsen, hiszen eleve előítélettel rendelkezik feléjük. Ők meg ugyebár nem alacsonyodnak le arra a szintre, hogy megismerjenek egy cigányt, mert az Cigány. Ezek az emberek minősíthetetlenül parasztok...
2009. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
29%

egyszerü a válasz,nem !!!!!cigány,fúj!!

16/L

2009. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!