Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most leszunk a baratommal fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszunk a baratommal fel evesek.. ilyenkor mit szokas ajandekbe adni vagy venni?

Figyelt kérdés
Kerem segitsenek..Kell egyaltalan ennek akkora felhajtas vagy csak majd ha egy evesek leszunk??koszonom a valaszat mindenkinek :)
2008. ápr. 16. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a pasidat egyáltalán nem fogja meg a dolog. A pasik már csak ilyenek. Az ajándékok meg pláne nem. Inkább csináljatok közösen valamit. Valami nagyobbat, amit amúgy nem szoktatok. Nem tudom mennyi idősek vagytok, így nem nagyon tudok ennél konkrétabb lenni.
2008. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kerek évfordulókat érdemes megtartani. Én ha fél éve voltam együtt egy pasival, akkor kb. annyival emlékeztem meg a dologról, hogy "Jé drágám, ma vagyunk fél évesek." Szerintem nem kell ennek nagy feneket keríteni, hiszen pl. azt sem ünnepli az ember, hogy 28 és fél éves lett, vagy ilyesmik.
2008. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kerits ennek kerdesnek olyan nagy feneket!!!es ha nagyon akarsz venni neki valamit akkor olyn valamit vagyrl aminek orulni fog,de szerintem nem fog vele torodni..inkabb talaj ki valami izgi programot,manjartak al valahova,valami romantikus helyre!!!a tobbi meg jon utana...
2008. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak az 1,2 stb. években vegyél neki valamit.Én is így csinálom!De ha mégis megakarod lepni valamivel,olyat válassz aminek nagyon örül és tuti,hogy nem csalódik/csalódsz!
2008. ápr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mi nem vettünk egymásnak semmit. sztem hülyeség,vagyis nem értem miért kell a fél évest megünnepelni. majd az EGY évet ;)
2008. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha mindenképp ünnepelni akarsz, akkor valami olyat ami személyes...vagy menjetek el valahova..:)
2008. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De sztem ő nem fog ünnepeli (vagy magától nem jutna eszébe)és akkor milyen már h te adsz vmit neki ő neked meg semmit, pedig első sorban neki kéne.......
2008. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én vettem egy nagyon szexy combfixet, felveettem egy olyan rövidebb szoknyát ami alól ki tudom villantani és úgy mentünk el ünnepelni - nekem akkor volt a szülinapom:-) Amúgy hülyeség, hogy elsősorban a fiúnak kell ajándékot venni...
2008. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!