Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időről-időre ellenőrzöm párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időről-időre ellenőrzöm párom telefonját, megnézem freemailjét, facebookját! Szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk elején nem volt szerelmes belém a párom. Kiderült, hogy flörtölt mellettem, hazudozott, meg nem csalt. De nagyon mély és fájdalmas emlékeim vannak, amik miatt nem tudok megbízni benne újra.

Szakítottunk 1 hónapra, de visszakönyörögte magát. Ma már érzem hogy szeret, bizonyít. ÉS azt mondja idővel bebizonyítja, hogy újra megbízhatok benne és neki más nem kell csak én. Tudja, hogy ez az utolsó esélye, semmi olyat nem tett már egy jó ideje amivel megbántott volna.

Én mégis ha fél órát késik, ha épp nem tudom hol van görcsbe rándul a gyomrom. Eluralkodik rajtam a kétely, hogy lehet csajozik, lehet megcsal bebeszélem magamnak, ingerült és féltékeny leszek és hogy önigazolást nyerjek folyamatosan ellenőrizgetem telefonját, facebookját, freemail-jét. (Véletlenül tudtam meg a jelszavait és ő már szerintem rég elfelejtette, hogy én tudom őket)

Amikor ezt csinálom, szánalmasnak érzem magam és megfogadom hogy többet nem csinálok ilyet. De mégis újra és újra megnézem/ellenőrizgetem. Mert csak így tudok megnyugodni.

Mit csináljak? Kezdek rosszul lenni magamtól!


2012. ápr. 7. 00:43
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem nyertek igazolást a tetteim! Különben nem érezném szánalmasnak magam. Abba akarom hagyni, de nem megy.

Lehet az az egyetlen megoldás, ha szakítok mielőtt még mélyebbre süllyednék.

2012. ápr. 7. 01:09
 12/31 anonim ***** válasza:
78%
kapcsolatot újrakezdeni csak tiszta lappal lehet. te azért ellenőrizgetsz, mert már nem hiszel neki, nem bízol benne. valahol érthető a történeted alapján, de azért azon gondolkodj el: van-e jövője egy olyan kapcsolatnak, ahol nem bízol a párodban, nem hiszel neki és folyamatosan kémkedsz utána, mert ha nem teszed, önkéntelenül a torkának ugrasz. vagy a kémkedésnek vess véget vagy a kapcsolatnak
2012. ápr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
68%
Igen, az vagy. Én legalábbis annak érezném magam, ha ilyeneket csinálnék. Az már más kérdés, hogy nem tudnék együtt lenni olyan emberrel, akiben nem bízom meg feltétel nélkül, és folyamatos ingert érzek arra, hogy ilyen módszerekkel meggyőződjek arról, hogy én vagyok az egyetlen számára. Ilyen kapcsolatnak nincs értelme, csak felemészt.
2012. ápr. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
66%

Ha kiderül, akkor meg fordul a kocka, neked kell majd bizonygatnod, hogy bízhat benned. És ő lesz az, aki már nem tud hinni majd neked. Ennek így semmi értelme. Vagy abbahagyod, vagy inkább szakíts.

Az meg, hogy az elején flörtölt mással is, nem nagy cucc. Az még csak az elején volt, még jó, hogy nem dob oda egy másik ígéretesnek tűnő viszonyt, mikor még nem alakult ki senkivel komoly kapcsolata.

2012. ápr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
56%

Érdekeset fogok mondani.

Ha az téged megnyugtat, nézd csak végig az összes üzenetét.

Én úgy látom, mindezt azért teszed, hogy a bizalmad helyreálljon. Nem a legjobb módszer, de a veszekedésnél minden jobb. Ne hallgass azokra, akik a kirúgását tanácsolják, az ember nem használati tárgy, hanem érző lény. Abból pedig, hogy érdekel a levelezése, az élete, simán az jön le nekem, hogy szereted, és a bizalmatlanságod mögött icipici szerelem-féltés, azaz csipetnyi féltékenység lapul.

Összefoglalva: ne érezz lelkiismeret-furdalást, ha a magánélete után kutakodsz, az is a megismerésének egyfajta módja. És ez a fura megismerési forma idővel elkopik majd, te is jobban lecsillapodsz, aztán egyszer csak lesz egy pont, amikor már érezni fogod, hogy megbocsátottál neki. Ehhez idő kell, addig is a gyanakvásodat ha nem is tudod teljesen lecsillapítani, fékezd, hogy amikor együtt vagytok, ezt ő ne érezze meg, nehogy ez legyen aztán ennek a szépnek tűnő kapcsolatnak a vége.

2012. ápr. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
56%
Igen szerintem is ez szánalmas, akkor minek vagy vele,és két dolog:szerinted ha megcsal azt a facebookon fogja világgá kürtölni?-ha van egy kis esze akkor nem! A másik arra gondoltál már, hogy lehet hogy ő is ugyanezt teszi veled? Ellenőrzi a telefonodat, a facebookodat, minden lépésedet? Neked hogy esne?
2012. ápr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
49%

Szánalmas vagy!!

Csak a szerencsétlen pasit sajnálom, hogy egy ilyen hisztis, féltékeny hárpiával hozta össze a balsorsa...


Pont olyan vagy, mint a viccbeli féltékenykedő feleség, aki állandóan a női hajszálakat keresi a párja ruházatán.

Amikor nem talál semmit, akkor is kiveri a hisztit azzal,

hogy "most már a kopasz nőkkel csalsz meg"?!

2012. ápr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
41%

Szeringtem errol idovel majd leszoksz, mert csak megszokod mar, h mnden rendben.

Ellenorizgetni meg neha nem art, lehet hamarabb tehetsz pontot az ugy vegere, a tobbiek meg csak nyugodtan bizzanak meg a parjukban, maj fognak koppanni mikor kiderul, h a parjuknak evek ota szeretoje van:)

Bar ok ezt el se tudjak kepzelni, mert ok megbiznak a parjukban:D

A kis naivak azt hiszik, h van osszefugges.

2012. ápr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
60%
Esetleg foglald el magad menny dolgozni vagy tanulj takaritsal kerteszkedjel de ne unatkozzál. Egyebkent orulj neki hogy csak ennyi problemad van! Sokan cserelnenek veled. En csak sajnalni tudom mind a kettotoket Minel hamarabb lepj ki, d szerintem ez benned egy orok eletre rossz tapasztalat marad és ki fog hatni a többi kapcsolatodra is sajnos. Ezen már nem igen tudsz valtoztatni nagyon melyen beléd ivodott.
2012. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
18%
Acsi mar emberek...olyan konntu leszanalmazosni mast, de egyszer leegyetek a helyeben.... en sem tudtam elkepzelni ezt, ameddig eletemben eloszor szerelmes nem lettem....egy kulfoldi ferfiba, akinek a multja eleg tragikus ezert nem is sokat beszel rola, alapbol a szarmazasa miatt nagyon zarkozott. en egy nagyon nagyon buszke no vagyok, egoista is igen, es amive o megfogott az pont a titokzatossaga, es az hogy nem futott utannam...mar egyutt elunk, de ez a dolog meg mindig fennall, tudom hogy sosem csalna meg megis kesztetest erzek hogy belenezzek a telefonjaba. most kepzeljetek el ha meg okom is lenne ra....
2012. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!