Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a barátnőm, hogy nem lenne belőlem jó apa vagy férj?

Figyelt kérdés
6 évig voltunk együtt, nekem Ő az első barátnőm, de szerdán szakított velem. Azt mondta, hogy nagyon szeret és jó volt velem, de tovább akar lépni, mert 25 éves és már más dolgok fontosak neki, mint ami eddig, el is vitte a cuccait. Erre mondtam neki, hogy én feleségül veszem, meg ha szeretne gyereket, akkor vágjunk bele, de mondta, hogy 23 évesen még ki kell élnem magamat és ne ilyeneken gondolkodjam. Nagyon kivagyok, 3 napja csak vergődöm itthon és úgy nézek ki, mint egy menekült. Én nagyon szeretem őt, vele akartam leélni az életem, nem tudok ezen túllépni, főleg mivel nem érzem úgy, hogy igaza lenne. Ő is sírt..akkor miért tesz úgy, mintha neki könnyű lenne? Szerintetek mit tegyek? Ez az egész annyira szar nem bírom.
2012. ápr. 7. 11:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
gondolom fiatalnak talált
2012. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt valami más dolog van a háttérben.Nem hiszem,hogy azért hagyott el,mert úgy gondolja,hogy rossz apa lennél.Ha szeret,akkor meg főleg nem hiszem,hogy ezt gondolná...Próbáld meg kinyomozni,hogy mi lehet a szakítés valódi oka!
2012. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

23 évesen simán lehetsz éretlen hozzá. Még egy nő sem feltétlenül érett a gyerekvállaláshoz ennyi idősen, a férfiak meg köztudottan később érnek.


Őszinte leszek, én sem szülnék 25 éves fejjel 23 éves pasinak.

2012. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg felelőtlen vagy. Ez olyan apróságokban is megmutatkozik, amit sajna észre sem veszel. Nincs rendszeres megtakarításod, nem veszed észre, ha fáradt és segítség kell neki, stb.
2012. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mikor elkezdtem neki ezeket mondani, hogy velem is meg tudná ezeket valósítani, mint házasság, meg gyerek, akkor azt mondta, hogy ne nehezítsem meg a dolgát, neki ez nagyon fáj. Nem volt rossz a kapcsolatunk, nagyon erősen szerettük egymást, viszont decemberben azt hitte, hogy terhes, aztán kiderült, hogy nem és azóta egyre többször mondott olyan dolgokat, hogy én még túl fiatal vagyok, meg furán viselkedett. De ez 6 éven keresztül nem zavarta, akkor miért pont most?
2012. ápr. 7. 11:14
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert 6 éven keresztül eszébe nem volt a családalapítás, jól megvoltatok ketten, aztán ennyi. De most komolyabb irányt vesz az élete.


Megértem, hogy neked ez szar, de őt is meg lehet érteni, van ilyen.

2012. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Más férfi van a dolgoban, csak ezt nem mondja el neked,általában akkor szoktak ilyen értelmetlen,semmitmondó dumákkal szakítani.
2012. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem stimmel benne. Vagy nincsenek helyén már az érzései, csak a ragaszkodás kötötte hozzád, vagy tényleg úgy viselkedtél eddig, hogy nem tart túlzottan jó apajelöltnek, akivel le tudná élni az életét.


Egyébként nagyon rossz ezt így olvasni, mert az én párom is két évvel fiatalabb nálam, én vagyok a nő, bár én mégcsak 22 vagyok. Már most attól rettegek, hogy mi lesz ha az én életemben beköszönt a tökéletes idő és vágy a családalapításra, ugyanakkor a párom még túl korainak érzi az időt. 24-5 évesen én is ezen szeretnék már gondolkodni, a párom mégcsak 22-3 lesz. Sokat kattog azon az agyam, hogy lehet nem ő lesz a megfelelő férfi ehhez. Iszonyatosan össze leszek törve, ha bebizonyosodik, hogy igazam volt. Sokszor mondogatja, hogy ő benne lenne ilyen "korán" is, ugyanakkor máskor azt mondja, hogy várni kéne, amíg biztos megélhetése lesz neki is, saját lakás, stb. Kérdés az, hogy ő mit ért ezalatt és vajon eléri-e a kívánt szintet mire nekem itt lenne az idő. Nehéz kérdés ez, az biztos. Jelenleg én sem érzem azt, hogy a párom készen lesz erre néhány év múlva, ebből kiindulva pedig lehet jobb lenne ha ki sem várnám mellette azt az időt, pedig nagyon szeretem. :(


Nem mondogattál olyanokat mostanában, hogy te még nem állsz készen a családalapításra? Lehet azért érezte úgy, hogy ebben az esetben lépnie kell.

2012. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"decemberben azt hitte, hogy terhes, aztán kiderült, hogy nem és azóta egyre többször mondott olyan dolgokat, hogy én még túl fiatal vagyok, meg furán viselkedett"

Az is egy logikus magyarázat, hogy esetleg rosszul fogadtad a dolgot.


Engedd el a barátnőd. Most szenvedsz, de majd jobb lesz.

2012. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

2. ma 11:16 egyet kell hogy értsek


Általában akkor szoktak semmit mondó dumával lelépni,vagy ha nem az van,akkor fel akarja térképezni a terepet hátha akad jobb.Azaz keres egy olyat akit ektud képzelni apának.Vagy egy kicsit kaladozi akar és tapasztalni és majd esetleg vissza térni hozzád..

2012. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!