Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a barátnőm, hogy nem lenne belőlem jó apa vagy férj?

Figyelt kérdés
6 évig voltunk együtt, nekem Ő az első barátnőm, de szerdán szakított velem. Azt mondta, hogy nagyon szeret és jó volt velem, de tovább akar lépni, mert 25 éves és már más dolgok fontosak neki, mint ami eddig, el is vitte a cuccait. Erre mondtam neki, hogy én feleségül veszem, meg ha szeretne gyereket, akkor vágjunk bele, de mondta, hogy 23 évesen még ki kell élnem magamat és ne ilyeneken gondolkodjam. Nagyon kivagyok, 3 napja csak vergődöm itthon és úgy nézek ki, mint egy menekült. Én nagyon szeretem őt, vele akartam leélni az életem, nem tudok ezen túllépni, főleg mivel nem érzem úgy, hogy igaza lenne. Ő is sírt..akkor miért tesz úgy, mintha neki könnyű lenne? Szerintetek mit tegyek? Ez az egész annyira szar nem bírom.
2012. ápr. 7. 11:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én elhiszem hogy nincs más a háttérben. manapság tényleg nagyon elterjedt ez a nézet, miszerint minden embernek a huszas éveiben kötelező jelleggel minden hétvégén buliznia kell, és szexelni minimum 10-20 emberrel, különben nagyon meg fogja bánni. no comment. lehet a barátnőd is így gondolja, és attól fél, hogy ha együtt maradnátok, pár év múlva úgyis elhagynád, ezért inkább meg se próbálja. én azt mondom, hogy ha TÉNYLEG szeret téged, akkor meg fogja gondolni magát, ha látja rajtad hogy nem hagyod őt kisétálni az életedből egy buta elmélet miatt. ha nem gondolja meg magát, akkor viszont tényleg lehet hogy nem ez az igazi ok. várj még egy picit, hadd gondolkodjon..
2012. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kérdező!Én minden féle képpen utánna járnék a dolgnak hogy mi is van tulajdonképpen,jobb tisztán látni,ha kell én a helyedben biztos nyomozgatnék hogy kiderüljön hogy mi a gixer,mert sok esetben nem benned van a hiba,hanem a másikba,nem biztos magába,nem tudja mit akar egyáltalán,szóval nagyon sok oka lehet a dolognak.
2012. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%
elvagy egyszerűen csúnyán fogalmazva,ki akar próbálni még egy f.aszt...én is jártam már így nővel nem egyszer,megdugadta magát pár emberrel és fitogtatta nőiességét aztán a végén nagy koppanás lett neki,mert mindegyik csak kihasználta és teljesen kiürült lelkileg,utánna persze mindegyik jött vissza hozzám sírni..persze ez nem biztos hogy a te esetedben is így van,de ez is lehet egy ok,a nőilélek kiismerhetetlen néha.
2012. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem lehet gyereke?

Csak nem akarja elmondani neked, mivel azt irtad, hogy azt hitte decemberben azt hitte, hogy terhes.


Mindenféleképpen, hogy te is megnyugodjál utána kell járni a dolognak, mert valami oka van, hogy elhagyott.

2012. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Vagy bocsi hogy ezt mondom kérdező,de lehet hogy tényleg egy idősebb férfi kell neki,mondjuk 30 év körüli akitől már tényleg gyereket akarna..tudom ez most fájó hogy ezt mondom,de te még tényleg fiatal vagy,persze ami nem jelenti azt hogy nem leszel jó apa.
2012. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam olyat soha,hogy nem szeretnék családot, vagy ilyesmi, sőt, tudja, hogy nagyon szeretem és hogy vele képzeltem el az életemet. Abban reménykedem, hogy nincs senki más, nem voltak ilyesmire utaló jelek és ha nem szeretne már, akkor nem látszott volna rajta, hogy megviseli ezt kimondani. Most nagyon szét vagyok esve, annyira tökéletes volt számomra
2012. ápr. 7. 12:02
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne helyezd elõtérbe a szenvedésedet, fog magad és menj keresd fel! Ki tudja, lehet igy akar megbizonyosodni, hogy valóban vele akarsz lenni!
2012. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az hogy mondod és szeretnél az egy dolog,a nőknek tettek kellenek és nem szavak..most megyek ebédelni,de majd nézzél vissza olyan 2 óra körül,keresek neked egy videot,egy hasonló kérdést tett fel egy srác a csernus dokinak,meg keresem és belinkelem,érdemes lenne végig nézned és hallgatnod,mert sok mindenre ráfogsz belőle jönni.Legalábbis remélem..

De hogy mondjak valamit,ez most lehet fájó lesz,de lehet hogy valóban az van hogy nem látja még benned egynlőre a férfit az apasághoz.Lehet hogy már csak egy barátként vagy egy társként tekínt rád és nem mint potenciális apa jelőltként vagy férfiként,ajánlok majd neked pár könyvet olvasd el,és a videot is nézd meg,mind ezt privátba fogom neked elküldeni.Ha van kedved majd írj vissza,tudok pár tanácsot adni neked.Ja és előljáróban mondanám,még véletlenül se hívd fel.Ugye nem hívtad azóta vagy ilyesmi?Majd elmondom miért ha vissza jöttem 2 óra körül.

2012. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ma 12:06


Nagyot tévedsz kedves válaszoló!Nem arra akar rájönni hogy vele akar e lenni,hanem mivel kijelentette hogy nem tudna apaként nézni rá egyenlőre,arról szeretne megbizonyosodni hogy NÉLKLE MENNYIRE BOLDOGUL!Ezért fogok neked privátot írni és remélem te is vissza fogsz yírni,hogy elfogadjál egy két tanácsot,én is hasonló szituba voltam mint te.

2012. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!