Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál másra gondolni?

Figyelt kérdés
Ha komoly párkapcsolatban élsz, és tudod, hogy semmi pénzért nem válnál meg a párodtól és nem is csalnád meg, mert szereted és boldog vagy vele, de valaki mégis megfog egy időre. Ha tisztában van vele, hogy ez csak egy pár napos múló hóbort, de elképzeled, hogy vele milyen lenne? Rossz érzésed lesz ettől?
2012. ápr. 7. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, de a gondolataimról nem tehetek.

Tudom, hogy elmúlik

2012. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
velem is van:)de ez van
2012. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elérhető emberre nem, de pl. van 1-2 híres énekes, színész, akik vonzanak, de ez kinél nincs:)

25/L

2012. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én ma martin scorsese-vel álmodtam,

izmos felsőteste volt és iszonyat helyes, egy ágyban feküdtük és ölelgetett meg csókolgatott

aztán meg mérges lettem rá, mert nem akart továbbhaladni a dolgokkal:)

de jó is lenne, ha valóra válna:)

23l

2012. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szoktam így lenni.34.f házas. És ha odáig "fajulna" belemélyednék...
2012. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ember fantáziájának nem lehet határt szabni.26n
2012. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Voltam már így, igen. De más dolog a külsőségek miatt vonzódni valakihez akit nem ismerek csak annyira amennyire például egy hírességet lehet, és más az, ha a páromra gondolok. Őt nem csak a külsejéért hanem a személyiségéért szeretem. Jó elképzelni, hogy milyen lenne egy sztárral járni de mi van, ha olyan dolgokért rajong amiket én ki nem állhatok, vagy ha abszolút nem tetszik a személye.
2012. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és Martin Scorsese? Komolyan :D ez aranyos (én a fiatal Catherine Deneuvért vagyok oda.)
2012. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én nem vagyok oda scorsese-ért:)

csak szerintem azért álmodtam azt, hogy ő az,

mert pont tegnap olvastam a titanicról, hogy 3dben is lesz a mozikban

álmomban még mondtam is neki, hogy milyen jó filmeket csinált, pl még a taxisofőrt is:)

23l

2012. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer egy ilyen, és nagyon megijedtem. Háromszor azt álmodtam, hogy szexeltünk, a barátomnak nem mertem elmondani. Minden erőmmel azon vtam, hogy az egész vonzódást kitöröljem a fejemből ..
2012. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!