Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy lánynak tényleg ki kell próbálnia több pasival egy kapcsolatot, vagy ha jól megvannak, sok-sok évig is együtt lehet az első szerelmével?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, később ennek nem lesz rossz következmnye a nő életében?

Én rengeteget jártam bulizni, sok pasival kavartam, de szexuálisan csak a mostani barátommal akivel 2 éve tart és szeretem és ő is engem, ez az első komoly kapcsim. De kicsit félek hogy ha még sokáig együtt leszünk akkor megbánom hogy csak vele voltam (ne ku.rva akarok lenni, csak néha valaki mást, vannak akik tetszenek és hajt a kíváncsiság hogy milyen lehet mással egy kapcsolat), de szeretem a barátom és már össze is szoktunk és van hogy úgy érzem nem lenne kedvem másokat ,,kiismergetni" hanem maradni a biztos kapcsolatnál. Mi a véleményetek? 22/L


2009. okt. 18. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó vele a szex, és szereted is, akkor ne rontsd el a kapcsolatodat KIVÁNCSISÁGBÓL! Nincs garancia hogy mással jobban járnál.
2009. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
jajaja
2009. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mintha magamról olvasnék, csak én 18 vagyok. ugyanígy vagyok én is, másfél éves kapcsolatom van, előtte bulizgattam pasizgattam, de vele vesztettem el a szüzességem. engem is rengetegszer foglalkoztat ez a kérdés, hogy mással is ki kéne próbálni, milyen lehet. barátom szokta mondani, hogy majd úgyis kidobom, hogy éljek, de utána úgyis vissza megyek hozzá, és majd együtt leszünk. most jó így, szeretem, jó vele. nem akarok mást, nem akarom máshogy. mert szeretem. és rengetegszer átgondoltam. és nem hagynám ott csak azért, hogy mással legyek. persze ha elromlana valami és nem működne tovább, akkor szünetelnék. de ez még mindig nem jelenti azt, hogy utána nem-e lehetnénk együtt. :)
2009. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 3 éve vagyok a barátommal, ő vette el nekem is. Szeretem, de mégis gyakran fordul meg a fejemben milyen lehet másik pasival lenni. De aztán átgondolom és nem kockáztatok. Lehet soha nem lennék olyan boldog senkivel mint vele. Mert vele igazán boldognak érzem magam.

21/L

2009. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!