Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kamionos megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sia kérdése:

Minden kamionos megcsalja a barátnőjét prostikkal kint külföldön?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve járunk fél éve kamionozik kint külföldön és félek hogy megcsal, bár állítása szerint eddig alig látott prostit és szeret és nem csinálna ilyet, de mielőtt velem járt volna egyszer már volt prostival.

van okom félni?



2012. ápr. 7. 20:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Agytörzsi

Köszönöm szépen. Látod kedves okoska a biológia dumával. Van akinek elég ha megoldja a saját két kezével a dolgokat minth megbántsa a kedvesét azzal h mással fekszik le

2012. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
0%
Nem haragszom, jo a kapcsolatom, 2x eve elek hazassagban, csak epp kulfoldon elo emberekkel foglalkozom minden nap es 10-bol 8 csalja a parjat. Ez pedig az elet, de te almodozz tovabb.
2012. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
ennél csak rosszabb lesz... 1 év után itthon fog kamionozni és itthon sajnos több a riherongy
2012. ápr. 7. 21:17
 14/42 A kérdező kommentje:
@BIZALOM: nem nagyon sikerült megnyugtatnod....:S
2012. ápr. 7. 21:19
 15/42 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%
21.16. Akkor szerinted 10ből 8 nő "tetű"? Mert nő is kell a megcsaláshoz! Te is köztük vagy? Ez az élet!!!
2012. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
miért álmodozás az hogy valaki próbál optimistán állni az élethez nem úgy mint én sajnos, én elég pesszimista vagyok ???!!!!
2012. ápr. 7. 21:23
 17/42 anonim ***** válasza:
23%
Na megdobbennel hogy sokkal tobb no lep felre mint pasi! De ez statisztikailag nem helyes mert nagyobb a nok aranya akik hozzank kerulnek... Es en nem is hazudok de 2 honapot nem birnek ki! Egyszer-egyszer igen, de hogy rendszeresen?! En nem hazudok, talan 3 het a vegso utani hatar... aztan a gurulo almat is
2012. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
a legjobb az volna ha nem is kamionoznak kint a sok ribi közötttttttt !!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 7. 21:24
 19/42 A kérdező kommentje:

én november óta kibírom hogy 2 havonta jön haza és épedezve várom és mindig mikor hazajön csak vele vagyok főzök neki kedveskedek ....egyszerűen kibírom mert csak őt szeretem !!!!!

nem hiszek a megcsalásban , ha nem szereted akkor ne bántsd ha nem vess véget a kapcsolatnak engem már sajnos csaltak meg és én soha nem lennék rá képes !!!!

2012. ápr. 7. 21:27
 20/42 A kérdező kommentje:
aki megcsalja a párját mert nem bír a farkával vagy éppen a muffjával mert nincs otthon a barátja és hűségesen kéne rá várni , akkor az az ember annyit is ér...!!!!
2012. ápr. 7. 21:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!