Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kamionos megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sia kérdése:

Minden kamionos megcsalja a barátnőjét prostikkal kint külföldön?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve járunk fél éve kamionozik kint külföldön és félek hogy megcsal, bár állítása szerint eddig alig látott prostit és szeret és nem csinálna ilyet, de mielőtt velem járt volna egyszer már volt prostival.

van okom félni?



2012. ápr. 7. 20:58
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
(#29-től) Ne keverd össze a saját féltékenységedet a másik hűségével. Saját tapasztalatból mondom, hogy a lányokhoz járkálás, még ha érinti is a párkapcsolatomat, nem annyira vészes a dolog. A legtöbb férfi képes úgy elmenni prostituáltakhoz, hogy otthon meg hős szerelmes.
2012. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
és a fertőzések?
2012. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

még h nem vészes dolog miközben párkapcsolatban élsz??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


én úgy gondolkozok hogy ha már a megcsaláson jár a fejed, akkor már ott bajok vannak én inkább szakítanék a párommal ha ilyenen töröm a fejem, mert nincs annál gerinctelenebb dolog mint a megcsalás, egész életemben megvetettem és soha nem értettem vele egyet és ezt nem most fogom megérteni mikor attól félek h meg csal e .

a volt barátom megcsal 4x nagyobb nővel mint én vagyok és azóta nem is tudtam ezt neki megbocsátani



A MEGCSALÁST MINDEN ESETBEN ELLENZEM INKÁBB AKKOR A SZAKÍTÁS

2012. ápr. 23. 19:06
 34/42 anonim válasza:

(#29-től) A megcsalást illetően teljesen igazad van. Abban is igazad van, hogy ha megtudod, hogy prostikhoz jár, akkor megundorodhatsz tőle és kirúghatod. DE. Úgy látom, itt nem az a probléma, hogy prostikhoz jár(-e vagy sem), hanem az, hogy te féltékeny vagy. Ezzel nagyon nehéz mit kezdeni. Mert hiába bizonygatja, hogy ő bizony nem jár prostikhoz, te ezt vagy elhiszed, vagy nem...


A megcsalás nagyon ocsmány dolog valóban. De hidd el nekem mint férfinak, hogy a prostituált az valami teljesen más. A férfi ezt nem megcsalásnak éli meg.

2012. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
lécci válaszoljatok! a fetőzésekkel mi van? ha elkapsz valamit, azt otthon hogy magyarázod meg?
2012. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
Én azt mondtam, hogy biztosan a wc-n kaptam el.
2012. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Hát halljátok szégyellhetnétek magatokat!!!

Nem hogy inkább a bnőtőkkel vagy a feleségetekkel foglalkoznátok inkább átveritek és utána van képetek haza menni és az arcába mondani h szereted és h nem csalod meg!!

Nekem le sülne a bőr a pofámról!!!

2012. ápr. 23. 23:37
 38/42 forgital válasza:

Mindenki hazudik! Persze majd bevallja valamelyikőtök pasija is, hogy bizony őt is el tudja téríteni a farka.

A két hónap után 2 nap együttlét pedig a te féltékenységeddel hosszabb távon szakításhoz vezet!

2012. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Istenem de ostoba pasik vannak. Ne is hallgass rájuk. Csak azért mert ők gerinctelen férgek, bebeszélik maguknak h minden pasi ilyen és h így van rendjén. Ugyanmár. Csak még egy ok h félrekefélhessetek, de sajnos csalódást kell okoznom. Én még egy barátnőmet sem csaltam meg. Na akkor hol is az a nagy elmélet???
2012. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

nem hinném h a pasikhoz hozzá tartozik az h csak a farkuk után tudnak menni... a gerinctelen patkányok azok lehet, de én reménykedem benne h a páromnak jelent valamit az a 3 év és nem csak falra hányt borsó volt az egész!!!


Nagyon undorítónak, pofátlannak és kiábrándítónak találom ha valaki így gondolkodik, csak remélni tudom h nem minden pasi ilyen gerinctelen módon kiba.szik a párjával mint ti, mert akkor inkább le.szbi lennék ha csak ilyen pasik vannak..már bocs

2012. máj. 4. 23:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!