Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam elfeledni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, aki nagyon tetszik de van baratnoje, akivel csak azert jar, hogy elfeljtse elete szerelmet. Joban vagyunk, mindig nekem meseli el a gondjait. Megmondtam neki, hogy nekem tetszik, de nem mondott ra semmit. Lassan kezd elegem lenni a sok szenvedesbol amit o okozott. Szeretnek tullepni rajta, de nem tudok:( Segitsetek!
2010. ápr. 19. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

ahogy ő is azért van a bnőjével, hogy elfelejtsen valakit

tehát te is foglalkozz egy tuti pasival, hogy elfelejts azt, akinek nem számítassz semmit, csak lelki szemetese vagy

2010. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lenne ki segitsen elfeleddni ot, de nem erdemli meg, hogy kihasznaljam. Es egyebkent is csak erre a fiura tudok gondolni:(
2010. ápr. 19. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Merevrészegre innám magam :D
2010. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem az ital az nem jo megoldás...hát figyelj szerintem probáld meg elfelejteni(azt hogy hogyan sajnos nem tudom).... te tul jo vagy hozzá...:):):)
2010. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!