Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 7. es vagyok. Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7. es vagyok. Beleszerettem egy 12. esbe. Hogy tudnám elfeledni?

Figyelt kérdés
Nem akarok járni vele, mert furcsa lenne meg amugy is érdekesen néznének másrész nem is ismer. DE állandóan vele álmodok, vele akarok lenni. Ő azt sem tudjaa ki vagyok. És jövőre elmegy. A szívem majd megszakad. Mivel tudnám elviselni? Elfelejteni valahogy? Valki volt már ilyen helyzetben?
2011. márc. 27. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeress bele valaki másba, vagy próbáld lekötni valamivel a figyelmedet.
2011. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alkohol?
2011. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az én tanácsom az, hogy ne hisztizz. inkább törődj a barátnőiddel, meg esetleg a korodbeli fiúkkal töltsed az idődet az eltereli a figyelmed.


nem lehetsz ilyen szinten szerelmes, hiszen semmit sem tudsz róla, nem is beszéltél vele egy szót sem. az ilyent a felnőtt világban úgy hívják, hogy 'tetszik neked' vagy max 'vonzódsz hozzá'. a szerelem az más, azt a szót ne használjuk itt.


próbálj meg egy kicsit érettebben viselkedni, és foglalkozz mással. vagy ha annyira nem bírsz magaddal, akkor meg beszélj a sráccal, ha van hozzá bátorságod, 4-5 év különbség még akár kezelhető is lehet, ha mindkét fél akarja. de nem hinném, hogy igazi szerelmről van szó, inkább csak amolyan gyerekes rajongásról. ha mégsem akkor elnézést, de én így gondolom

2011. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okés köszönöm. Igazából én úgy érzem nem tudnék nélküle élni sem. Pedig biztos, csak nagyon rossz mostanság a hangulatom, amiatt hogy jövőre nem lesz már. Köszönöm.
2011. márc. 27. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:

20,44 vagyok,


hidd el, sokkal jobb lesz, hogy nem lesz jövőre :) ha nem látod , pár nap alatt elfelejted , és addig is próbáld meg lekötni az idődet, hogy ne legyen időd ilyen értelmetlen dolgokon filózni

2011. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugtasd magad azzal hogy valszeg amúgy is 0-hoz közelítene az esélye a kapcsolatnak, egy 18 évesnek nem csak fiatal lenne egy 13(?) éves csaj de még roppant gáz is.
2011. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!