Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy adódna fiúk, megvédenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy adódna fiúk, megvédenétek a barátnőtöket/havercsajt?

Figyelt kérdés

utcán valaki megtámad vagy más ilyen jellegű szituáció.

múltkor történt egy ilyen, a pasi meg elfutott,mint egy nyuszi*.* :D


2012. ápr. 8. 09:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem is lehet kérdés ,természtesen megvédeném.
2012. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
6%

soha, senkiért, semmilyen helyzetben nem kockáztatnám a saját testi/lelki épségemet egy másik ember iránt.

az én életem a legfontosabb, ha megtámadták vagy beszóltak neki, intézze el saját maga, ne szoruljon más segítségére.


19F

2012. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

19F

milyen lovagias vagyxD nem te voltál az akit leírtam a kérdés alatt?

2012. ápr. 8. 09:29
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
9:28 as.Te egy husvéti nyúl vagy?
2012. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megvedenem meg akkor is ha latom tuleroben vannak, nekem utana lelkiismeretfurdalasom lenne ha nem tennem. Egyszer a vonaton ultem, ult ket csj a hatam mogott odament hozzajuk 3 pasi s elkezdett kotekedni veluk, lehetett latni rajtuk, hogy csak a szajuk jar s ha bekememyitesz nekuk akkor elfutnak mint a nyuszik, jo tudni hogy az ilyen zaklatos tipusok akik lanyokkal kezdenek ki azok mind gyavak, szoval nem volt nehez dolgom:D
2012. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
9:28- te egy beszari kis semmirekello anyamasszonykatonaja vagy, menj buj anyad szoknyaja ala s huzd meg magad, szegyelheted magad ferfi letedre.
2012. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%

nem tudok mit csinálni, ilyen vagyok.

inkább elfutok csak nehogy megüssenek.

saját anyámért nem kockáztatnám az életem, nemhogy még egy lányért....ez abszurd.

2012. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%

Ha sokan vannak, fussatok mindketten. Az a legjobb.

Ha nincs más út, csaj fut, pasi véd. Sőt, csaj is segíthet, kulcscsomó, ketten ütnek egyet, ilyesmi. De még mindig a futás a legjobb, meg az ordibálás közben.

És nő vagyok.

2012. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
9:35 ös.Nem is tudok rád megfelelö jelzöt mondani.
2012. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
2. egy kis beszari, rózsaszín hátulgombolós bébike :D
2012. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!