Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti kiábrándulnátok/elhag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kiábrándulnátok/elhagynátok a barátnőtöket ezért?

Figyelt kérdés

Ha sok srác odavan érte és állandóan kap bókokat meg mindig fűzni akarja valaki.


De a barátnőd mindig elutasítja őket, és mindig mondja hogy csak te kellesz neki, és ezt a viselkedésével ki is mutatja...


2012. márc. 20. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Wut??
2012. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én nem
2012. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem, semmiképp sem
2012. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Miért is kéne? Inkább örülj h mások szerint is szép a csajod.

"De a barátnőd mindig elutasítja őket, és mindig mondja hogy csak te kellesz neki, és ezt a viselkedésével ki is mutatja."

Akkor meg pláne mi a problem?

2012. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csak épp most mondtam el a barátomnak hogy tegnap elég nyilvánvaló bókokat kaptam és teljesen be van sértődve vagy én nem is tudom, de tök olyan
2012. márc. 20. 20:40
 6/12 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A barátod meg van zakkanva. Én néha ha bulizni megyünk elég kihívóan öltözködöm (azért túlzásba nem esek) mert tudom h szerinte csinos vagyok és tetszik neki ha kicsípem magam. És még élvezi is h megfordulnak utánam a srácok. Szerintem az sem zavarná ha megtudná h bókoltak nekem, mert megbízik bennem és tudja h nem fogom elhagyni. És ismer is :D Tudja mien éles nyelvem van uh nem kell félteni. El tudok én küldeni bárkit melegebb éghajlatra :D
2012. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, mert azért féltékeny.Ne mondd neki és kész!:)

Amúgy nem.Én is szoktam bókokat kapni és a barátom sokszor örül, hogy mások szerint is szép vagyok és, hogy milyen szerencsés, meg úgymond "féltékenyek rá".De ha véletlenül mondtam neki egy ilyen dolgot nem sértődött meg, de láttam, hogy nem esik jól neki, mert hiába utasítom vissza, ezek szerint elakarnak venni tőle...Ne mondd neki.

2012. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oké akkor nem mondom neki ezentúl >.>
2012. márc. 20. 21:21
 10/12 anonim ***** válasza:
szoval szep vagy es bokokat kapsz es masok is megkivannak. kivancsi vagyok mi is zavarja a baratodat: netan az ahogy ezeket a bokokat kezeled, vagy ahogy beszamolsz roluk? vagy tan tenyleg csak vele van a problema? ki tudja...
2012. márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!