Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónap járás után megfogtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap járás után megfogtam a pasim farkát, mármint gatyán belül. Ez ribancos?

Figyelt kérdés
Olyan volt a helyzet, de ez nagyon ribancos vagy normális?Ja, nem vertem ki neki, csak megfogtam.
2012. ápr. 8. 15:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem, e ztermészetes
2012. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem ribancos.Esetleg csinálhatnátok kölcsönösen a dolgokat,de a többi még várhat.26n
2012. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen, szűz vagyok és majd vele akarom elveszteni, egy jó idő után :D
2012. ápr. 8. 15:44
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Miazhogy nem fogtad meg 4 honap után? :O 2hét után nem dugnál velem mehetnél
2012. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ha kiverted volna, leszoptad volna, magadba helyezted volna es mindezt 25 ezer forintert az utca szelen 2 masik ferfi jelenleteben akkor talan azt mondanam hogy "ribancos".

addig is kellemes szorakozast.

2012. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mit jelent a ribancos?

Szánalom hogy mindenkinek ez a jelző lett a mérce! Kit érdekel hogy mit csinálsz! Ha tetszik mindkettőtöknek és nem ártotok vele senkinek akkor mitől félnél?!

Annyit használják már a ribanc jelzőt hogy én már csak olyan csajokat keresnék akikre azt mondják, mert amelyik csaj kicsit is izgalmas arra rögtön ráfogják!!!!!

2012. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Annyit használják már a ribanc jelzőt hogy én már csak olyan csajokat keresnék akikre azt mondják, mert amelyik csaj kicsit is izgalmas arra rögtön ráfogják!!!!!"


Rákospalotán a szemétégető környékén válogathatsz magadnak az izgalmasabbnál izgalmasabb lányok között:D

2012. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A 46-os főút mentén is vannak izgalmas lányok!!:)
2012. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ma 15:52


Oké de ne legyenek fizetősek! :)

2012. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a tény nem is ribancos, de az, hogy kiírod egy publikus megosztó oldalra, ahol az ügyesebbek könnyűszerrel kinyomozhatják az IP címed, és rájöhetnek ki vagy...Ezt már döntsd el magad!:D
2012. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!