Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves szűz srác vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz srác vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 24 éves egyetemista srác vagyok, még szűz. Soha nem volt barátnőm, de a lányokhoz vonzódom. Tinikoromban nem nagyon érdekelt a csajozás, Marok Marcsi többé-kevésbé kielégített. Most viszont nagyon hiányzik az, amiből kimaradtam akkor: a szabad, életvidám életforma és a vele járó életöröm, ezért a 15-16 lányokhoz vonzódom a legjobban. Nagyon hiányzik még az, hogy megölelhessek valakit, akit szeretek, és aki viszont szeret, hogy érezzem az illatát, hogy örömet okozzak neki, lelkileg vagy testileg. Mit javasoltok, hogy kezdjek neki? Milyen könyveket olvassak, milyen helyekre járjak próbálkozni?
2012. ápr. 8. 19:52
1 2 3 4
 1/32 Gabii2 ***** válasza:
74%
félsz a csajoktól vagy nem nézel ki jól vagy csak nem volt eddig kedved csajozni?
2012. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Félek, leginkább zavarba jövök tőlük, és nem tudok kialakítani testi kapcsolatot senkivel, még olyan szinten se, hogy megsimogassak egy lányt. Soha nem simogattam meg lányokat, vagy ha próbálkoztam is, felháborodtak. Ha megöleltem valakit, akkor is mindig a lány kezdeményezte (pl. régen látott osztálytárs). Mintha a kisugárzásom lenne ilyen.
2012. ápr. 8. 20:08
 3/32 anonim ***** válasza:

Pontosan így érzek én is!


22/F

2012. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
47%
dugjál. am viccelek. én nemrég összejöttem egy 26 évessel, aki szintén szűz volt, de vége lett. legyél laza, ne görcsölj rá.
2012. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem korodbeli, vagy akár idősebb lánnyal próbálkozz. A tizenéveseket a tapasztalat vonzza inkább a huszonéves srácokban, míg egy huszonéves lánynak (főleg ha csalódott már egy-két macsó alakban) nem biztos, hogy probléma a tapasztalatlanság, ha azt más tulajdonságokkal (kedvesség, stb.) kompenzálod.

A csajozást ne könyvből tanuld, borzalmasak ezek a csajozós tanácsadó könyvek (PUA és társai), egyet nőként kíváncsiságból végigolvastam, de ha valaki nálam úgy próbálkozna, azt én inkább orrba verném.

Haverjaiddal járj el koncertekre, bulikba, kocsmába, vagy esetleg próbálkozz interneten is, vannak ismerőseim, akiknek bejött.

2012. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Gabii2 ***** válasza:
39%
5: én pont egy ilyen könyvből tanultam csajozni, és azóta sok sikerem van a csajoknál.
2012. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
küldj képet
2012. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
36%

Gabii: ez környezettől is függ, nekem nem voltak szimpatikusak a leírt tanácsok, mintha valami bunkóképző könyvet olvastam volna (azaz ez csak egy neten terjedő kivonat volt)

De persze az is benne van, hogy különböző nőknek más jön be.

A kérdező viszont elég szeretetigényesnek tűnik, így nem hiszem, hogy olyan nő kell neki, akinek a nyegleség bejön. (A könyvben olyan is volt, hogy kapcsolatban se mutasson ki túl sok érzelmet, ne "kényeztesse" ilyen szempontból a nőt - hát nekem ez nem tetszene.)

2012. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%

22:11


"A könyvben olyan is volt, hogy kapcsolatban se mutasson ki túl sok érzelmet, ne "kényeztesse" ilyen szempontból a nőt"


Ha tényleg ilyenek vannak az ilyen könyvekben, akkor tényleg marha nagy baromságok.


Nekem pont azért kéne barátnő, hogy szeressük egymást. Ha azoknak a könyveknek igazuk van és a nők olyanok, akkor nekem nem kell barátnő, mert ha azt nem lehet, ami jó, akkor fölösleges. (Bár szerintem a nők többsége tényleg olyan.)

2012. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedj az egyetemen!
2012. ápr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!