Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves szűz srác vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz srác vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 24 éves egyetemista srác vagyok, még szűz. Soha nem volt barátnőm, de a lányokhoz vonzódom. Tinikoromban nem nagyon érdekelt a csajozás, Marok Marcsi többé-kevésbé kielégített. Most viszont nagyon hiányzik az, amiből kimaradtam akkor: a szabad, életvidám életforma és a vele járó életöröm, ezért a 15-16 lányokhoz vonzódom a legjobban. Nagyon hiányzik még az, hogy megölelhessek valakit, akit szeretek, és aki viszont szeret, hogy érezzem az illatát, hogy örömet okozzak neki, lelkileg vagy testileg. Mit javasoltok, hogy kezdjek neki? Milyen könyveket olvassak, milyen helyekre járjak próbálkozni?
2012. ápr. 8. 19:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik egy srác aki veled egykorú és sosem volt csajozós tipus. Sajnos, ahogyan te is irtad a 15-16 éves korosztályra jön be neki, ezért valahogy sosem vesz észre. Pedig a tini korosztály tényleg a tapasztalt srácokra bukik, a te korosztályod viszont örülne egy értelmes pasinak aki nem feküdt össze mindenkivel, mert valahogyan bizalomgerjesztőbb. 22/L
2012. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
*korosztály
2012. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

20-as ! Tudnál küldeni linket a könyvről ? Kérdező mellesleg én úgy szoktam ismerkedni hogy megkérdezem mennyi az idő!

Pl.: -Szia ! Bocsi ! Megmondanád légyszíves mennyi az idő?

Szia! Persze! Enny+ennyi az idő!

-Köszönöm , amúgy hogy hívnak?

xy és téged?

-Zoltán(én esetemben)

-Örülök hogy megismertelek! Majd beszélünk Szia!


Én így szoktam ismerkedni:)

Zoli/14

2012. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
63%

Nekem volt egy srác ismerősöm, akivel randizgattam kb 2 éve, ő is hasonló cipőben járt, tapasztalatlan volt, én 22 voltam, ő 23. Jól kijöttünk, kereste a társaságom, sokat beszéltünk neten is és sms-ezgettünk is, és mindig elkísért suliba (egy héten egyszer jártam az ő városába suliba), de nem kezdeményezett soha. Pedig mindig ő kérdezte, h holnap megyek-e és nem volt kérdés, h találkozunk-e.

Felvetődhet a kérdés, én miért nem kezdeményeztem, amire a válaszom, h de, egyszer meg akartam őt (első randin) csókolni, de ő vonakodott. Ezután úgy voltam, h vártam, h ő tegye meg.

Meguntam, nem találkoztunk többé. Pár hónap múlva lett barátom, egy fiatalabb tapasztaltabb fiú, akinél nem volt kérdés mer-e kezdeményezni. Aztán rá pár hónapra ő is talált magának egy 19 éves lányt, akival ezóta is együtt vannak.


Mindezt csak azért írtam le, hogy keresd az alkalmat, de ne úgy állj hozzá, hogy nincs önbizalmad, igenis ne tolakodóan, de próbáld ki magad a lányoknál. engem speciel nagyon vonzott volna annál a srácnál a tudat, hogy én lennék az első az életében, nekem már volt előtte barátom több is.


Sztem a 15-6 éves korosztály túl fiatal hozzád. Remélem nem azért írtad ezt, mert annyira alulbecsülöd magad!

Azt javaslom vagy egy olyan lányt keress, aki lelkis és megértő és elmondhatod neki ezeket a dolgokat (mint anno a mi esetünkben) vagy egyáltalán ne is mondd el és próbáld magadban legyőzni a tapasztalat hiányát és csinálj majd mindent úgy, mintha századszor csinálnád. Biztosan el tudod képzelni mi minden töérténik ott.:)


24L

2012. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyébként mi a neten ismerkedtünk meg, hotdogon. De volt olyan is, az előző barátommal itt ismerkedtem meg. Egy egyéves kapcsolat lett belőle. :)
2012. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Jobb oldali főnix szeminárium!

Aztán keress a neten erotika szakirodalmat! Majd irány egy társkereső, ahol őszintén és nyíltan közvetlenül kell beszélni. Párszáz levél és csak magabiztosan!

28F

2012. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Figyi... Tizenévesen elég nehéz komoly kapcsolatot kialakítani, mert akkor még a legtöbben (tiszt.kiv.) a kalandokat keresik. Huszonévesen, ha tartós kapcsolatot keresel, jóval több eséllyel indulsz és sokkal megértőbbek azok a nők, akiket huszonévesen választasz.

Nem maradtál le semmiről, elhiheted.:)

2012. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy sikeresen tudjon barátnőt szerezni, és tartani, rettenetmód meg kell változnia. És 24 évesen megváltoznia úgy, hogy kicsit se rettegjen a nőktől úgy, mint pl én...csoda kell hozzá.
2012. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Érdemes olyan szórakozóhelyekre járni próbálkozi, ahol némi anyagi ráfordítással és minimális dumával el tudsz jutni a smárolásig. Onnantól a 30% kivánni fog és 10%-ával már aznap ágyba tudsz menni. Majdnem olyan, mintha krváznál, de mégsem egy szolgáltatásért fizetsz, hanem szociális keretek közt viszed végbe a tervet.
2015. szept. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet. Már 27 vagyok és nem érdekel. Elfogadtam, hogy nem értek a nőkhöz. Maradok szűz. Egyedül is szép az élet.
2015. szept. 4. 10:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!