Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves szűz srác vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz srác vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 24 éves egyetemista srác vagyok, még szűz. Soha nem volt barátnőm, de a lányokhoz vonzódom. Tinikoromban nem nagyon érdekelt a csajozás, Marok Marcsi többé-kevésbé kielégített. Most viszont nagyon hiányzik az, amiből kimaradtam akkor: a szabad, életvidám életforma és a vele járó életöröm, ezért a 15-16 lányokhoz vonzódom a legjobban. Nagyon hiányzik még az, hogy megölelhessek valakit, akit szeretek, és aki viszont szeret, hogy érezzem az illatát, hogy örömet okozzak neki, lelkileg vagy testileg. Mit javasoltok, hogy kezdjek neki? Milyen könyveket olvassak, milyen helyekre járjak próbálkozni?
2012. ápr. 8. 19:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
11%
Az elb*szott elmúlt 10 évedet sohasem fogod tudni bepótolni! Ku*va nagy hátránnyal indulsz az életben ilyen téren!
2012. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

utolsó.... kedves vagy b"szod..


Rendben hogy az elmúlt tíz évet nem kapod vissza DE és itt a lényeg még most is baromi fiatal vagy! Igazából ez az a kor amikor a fiú igazán férfivé válik, gyakorlatilag az EGÉSZ élet előtted áll.


Egyetlen dolog amit vesztettél az a tapasztalatszerzés de ez sem tragédia mert rengeteg időd van. Ráérsz 30 körül is bőven megállapodni férfiként. Sőt. Ha úgy érzed, hogy kihagytál elvesztettél valamit akkor fogd a húszas éveid második felét és vedd lazára szerezz tapasztalatokat és ki tudja lehet hamarosan megtalálod az igazit és akkor már nem azon fogsz gondolkodni hogy miből maradtál ki..


Ez az egész csajvadászat dolog feleslegessé szükségtelenné fog válni mert valami sokkal értékesebbet találtál. Én is őt keresem!


25/F

2012. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
69%
Majdhogynem azonos helyzetben vagyok a kérdezővel, még a kor is stimmel. Én sokáig csúnyácska voltam, de azóta sokat fogytam, adok is magamra, így némileg kikupálódtam. Teljesen úgy érzem, hogy elkéstem a csajozással, és prostituáltakhoz kell járkálnom. Alig vannak csaj haverjaim/barátaim is, valamiért nem vagyok közkedvelt a körükben. Na nem mintha egyfolytába rajtuk lógnék, sőt, nem szokásom beszélgetést kezdeményezni velük.
2012. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
A többi hülye b.zikat, akik előttem írtak /tisztelet a kivételnek!!!/ felejtsd el! ;)) Későn érő típus vagy! Am az egyetemen nem tetszik egy csaj se? Ha küldesz képet magadról, esetleg többet mondhatnánk az esélyeidről!!!
2012. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanez a gond csak én 31 vagyok. Ismerek és ismernek csajok de nem igazán tudok nyomulni. a pua dolgok összehasonlítva más csajozásos oktatóval eléggé eltérnek. Én sem tudom mit kezzek mit csináljak. Hát sok sikert.
2012. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
24 évesen már egy dolgozó embernek kéne lenned, mit akarsz a szerencsétlen tini lányoktól ??? A kicsit idősebb csajoknak is ugyanolyan jó illatuk van hidd el, meg egyébként is egy felnőtt nő sokkal kiegyensúlyozottabb.....
2012. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
83%
NE a 15-16 évesek között keresgélj mert édesapjuk kibelez. Keresgélj az egyetemen, szólíts le lányokat spontán, járj el néha bulizni, gyakorold a csajozást hogy nőjön az önbizalmad. Nem vagy még elkésve sehonnan mindent bele.
2012. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
7%
Vegyél egy kutyát lehetőleg nőstényt
2012. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne járasd túl sokat rajta az agyad, ne görcsölj rá, gondolj másra. Amúgy nem biztos, hogy egy párkapcsolat olyan marhára szabaddá tesz, az egyedüllétnek is vannak előnyei. Amikor meg lányokkal vagy, próbálj teljesen ellazulni, legyen a 9 is páros, dobj föl olyasmiket: "ha gondolod találkozhatunk máskor is!" de csak lazán. Úgy menj randira, hogy minimum tied a világ és laza vagy, na nagyon gondolkozz. :)

Különben sztem egy lány kezét megfogni a legnehezebb azután megcsókolni könnyebb kicsit és a többi már sokkal simább, bármilyen paradox módon is hangzik.

2012. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
68%

Én Allan Pease könyveit javaslom, mert azok szerintem tényleg jók. Nem csajozásra tanít, hanem emberismeretre, mi a különbség a két nem között. Számomra elég sok könnyebbséget jelentett, hogy megértettem, és ekképp kezeltem a pasikat. És hálás lennék azért is, ha egy csávó olvasná el a benne foglaltakat, mert nagyon találó dolgokat ír a nőkről is, elfogulatlanul, tényszerűen.

Én ennyiben tudok hozzájárulni a sikeredhez, remélem segített valamelyest.

21L

2012. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!