Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire felfoghatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocsai Réka kérdése:

Tényleg ennyire felfoghatatlan, hogy nem estem még szerelembe és, hogy annyira nem is vágyódom utána?

Figyelt kérdés
18 évesen az én koromban már szinte mindenki volt szerelemes. Nagyon sok fiú barátom van szerencsére, de kevesebben akikben tényleg megbízom. A legjobb barátnőm nagyon szép lány, neki már vagy 3 hosszabb kapcsolata volt és nem értette én miért nem akarom, hogy barátom legyen vagyis, ahogy ő fogalmazott "megengedni egy fiúnak, hogy felszedjen". Tetszem a fiúknak, bár jelenleg ez most nem érdekel, pedig volt olyan, hogy a lányok már szinte rugdostak, hogy fogadjam el a meghívását 1-2 jelentkezőnek. Erre én inkább szépen visszautasítottam. Semmi okom sincs rá, de valami okból amint megkedvelnék valakit sípol a bennem lévő jelző, hogy meneküljek... Mégis mi van velem szerintetek?
2012. ápr. 8. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Volt kicsiként komolyabb összetűzésed apáddal vagy bátyáddal ha van?
2012. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán későn érő típus vagy. Ismerek egy ilyen srácot, 20 évesen volt az első komoly kapcsolata, 21 évesen vesztette el a szüzességét, pedig nem volt vele semmi "baj" (sem külsőleg, sem a személyiségét nézve), voltak jelentkezők korábban is. Nincs abban semmi, ha kész leszel rá, érezni fogod. Addig meg ne törődj azzal, mások szerint hogyan kéne élni az életed.
2012. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 opeles ***** válasza:

Semmi gond nincs,egyszerűen most ilyen periódusban vagy. Majd, ha kell megdobban a szíved.

Nem parancsra mennek a dolgok.

2012. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a kapcsolatom apámmal,egyetlen egyszer volt egy nagy összetűzésünk még 2 vagy 3 éve és akkor ok nélkül megütött később azt se tudta hogy kérjen bocsánatot, vagy 5-6 hónapig hozzá sem szóltam, mivel előtte még kicsiként se, sose ütött meg. Megbocsájtottam, de szerintem nem ez lehet a probléma, már túl vagyok rajta. Bátyámat pedig imádom, normális kapcsolatunk van.
2012. ápr. 8. 20:41
 5/13 anonim ***** válasza:
a szivnek ehez semmi köze sincs.majd ha a hormonok be indulnak
2012. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj veled, későn érő típus vagy, de ha jönni kell úgyis jön valaki aki elől nem fogsz "menekülni". :)
2012. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megnézni megnézem én a fiúkat, valaki tényleg tetszik, de ha kapcsolatot akarna azonnal elküldöm.
2012. ápr. 8. 20:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Talán még szerencsésebb is vagy.


Én már 4-szer voltam szerelmes, de egy lány sem viszonozta az érzéseimet.


22/F

2012. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Várod az igazit? Vagy csak nem akarsz kapcsolatot szeretnél még "gyerek" lenni :) Amúgy nem kell erőltetni. Sosem értem a lányok mért erőltetik. Te helyesen teszed! Nem kell hogy csak azért járj valakivel hogy legyen! Ezért tisztellek!

18/F

2012. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még nem ismered be magadnak, de előfordulhat, hogy valamilyen szinten leszbikus vagy. A lányok közelében nem érzel szexuális vonzalamat? Masztizni szoktál lányokra?
2012. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!