Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy az égbe szerezzem vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy az égbe szerezzem vissza? Felőröl ez a tehetetlenség.

Figyelt kérdés

Elég rossz irányt vett az élete, rossz társaságba került, és mivel könnyen befolyásolható, bármivel tele tudták magyarázni a fejét. Ennek eredményeképpen 1 hónapja elhagyott egy nála 4 évvel fiatalabb lányért (20-on alattiak vagyunk, azért ilyen fontos). Tudom, hagynom kéne, de nem megy. Megkérte a kezem, és júliusban költöztünk volna össze.

Ezerszer próbáltam a lelkérebeszélni, de csak rosszabb tőle a helyzet, mivel szerinte én ezzel rosszat akarok neki, és meg akarom mondani, hogy neki mi a jó, pedig ő azt nagyon jól tudja. Nem csak én mondom neki, hogy rossz úton jár most, de nem hallgat senkire, csak a kis "barátaira".

Tudom, türelmesnek kéne lennem, de félek, ha lefekszik a csajjal, már abszolút menthetetlen lesz a dolog.


2012. ápr. 9. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:

volt oka, hogy elhagyott, és azt kell valahogy megoldani

ezen kívül, ha ilyen paraszt, miért érdekel? majd megjön az esze, és akkor állj vele szóba

2012. ápr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a faszit,nehéz de idővel sikerülni fog
2012. ápr. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gondolom nehéz most tisztán látnod,de a leírtakból ez a gyerek egy infantilis,befolyásolható,hűtlenkedő,aki nem is szeret téged.

egy ilyenre van szükséged?

2012. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Mit kezdenél egy olyan férjjel, akire nem számíthatsz?
2012. ápr. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Annyira gyerek még .. tudom, a saját kárán kell tanulnia, de nem tudom, hogy győzöm-e kivárni, és féltem is tőle nagyon.


Néha nem tudom, hogy lennék-e még vele kapcsolatban, vagy csak az kell, hogy kelljek neki ..

2012. ápr. 11. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!