Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex nélküli párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélküli párkapcsolat, lehetséges ez és meddig?

Figyelt kérdés

már lassan 2honapja járunk és rég ismerjükegymást de eddig nem volt szex,de mindketten láttuk egymást mesztelenül és petting is volt de az mégse történt meg...enegem ez nagyon zavar mert végülis ö 21 én meg 18lassan.

nekem nagyon hiányzik ez a része és borzasztoan zavar is!

de tudja is és e-miatt sokszor vagyok ideges.

kérlek ne nézzetek le e-miatt


2009. jún. 17. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ülj le, beszéld meg vele! am lehet, hogy ő még nincs felkészülve erre, akkor azt jó lenne, ha megértenéd
2009. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem néz le senki, ne félj. Egy jó kapcsolathoz hozzátartozik a szex, nem értem mi a probléma veletek. Még szüzek vagytok?
2009. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézünk le.Beszéld meg vele.

Hasonló helyzetben vagyok,most volt egy kis para terhesség miatt,és ő most kitalálta,hogy nem akar szexelni hónapokon keresztül...Szóval,mindenképpen ülj le vele megbaszélni.

2009. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki és kész.. Vagy egyszeruen csak mássz rá, csaknem fog elutasítani :)
2009. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak nem akarja,hogy azt hidd,hogy csak a szexet akarja. Nekem az egyik pasim 3hónapig nem csinált semmit, még petting is alig volt - aztán beszéltünk róla (mi e- mailben,meg telefonon,mert én akkor koleszos voltam és csak 7végén taliztunk). Az is volt a gond,h ő még szűz volt, meg nem akart leteperni, hanem először tényleg megismerni,megszeretni meg minden. szóval aztán megtörtént, jó volt minden és rendben lett a szexuális életünk is. Nyugi - próbáld megbeszélni vele, vagy mikor pettingeltek, menj tovább...kicsit mássz rá, biztos veszi majd a lapot :)
2009. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad hogy melyikőtök a lány. Mondjuk teljesen mindegy, ha érzékenyebb srácról van szó, akkor is ott van az a bizonyos létre, amin el kell érni egy szintet a bizalmatoknak, ahhoz hogy megtegyétek. Lehet hogy ő ez még nem érzi. Vagy valami problémája van... avagy úgy gondolja hogy nem akar sürgetni majd szólsz ha szeretnéd. Ezer variáció létezik, próbáld megbeszélni vele, célozgass rá hogy neked mostmár jól esne.
2009. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
TUDJA hogy akarom!már sokszor monmdtam neki nem csak célozgattam mind a ketten régen nem vagyunk szüzek...ezért is nem értem
2009. jún. 17. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Betegség vagy önértékelési probléma.
2009. jún. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt barátomnak nem állt fel mire a gumihoz jutottunk. Ez ment 10hónapon keresztül. Hiába szerettem egy idő után hiányzott a szex. Nem nézlek le emiatt. A szex alapja egy kapcsolatnak. Ezt mond meg a barátodnak is.
2009. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem alapja. Része.
2009. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!