Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől domináns egy pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől domináns egy pasi? Mitől alfahím?

Figyelt kérdés

szerintetek mitől?

mik azok a tulajdonságok?

ha mondjuk folyton valami érdekeset,nem mindennapi izgalmas dolgokat csinál,vagy elérhetetlen,vagy laza? vagy mitől?



2012. ápr. 9. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
minnél nagyobb a farka valakinek, annál több tesztoszteront termel, értetődik annál dominánsabb.
2012. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Én attól vagyok alfahím, hogy a fiúhaverjaim, és barátaim felnéznek rám, követnek, kikérik mindenben a véleményemet, adnak a szavara.

Külsőleg magas sportos, komolyan-komolytalan vagyok.


Nem udvarolok, nem kezdeményezek párválasztásnál, had fussanak utánam a gyengébbik nem képviselői.


22/F

2012. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért kedves második hozzászóló nem csak ezek a tulajdonságok fontosak. Magabiztos céltudatos és felnéznek rá. Ehhez nem kell kőbunkónak lenni. Intelligens ember is lehet alfa hím sőőőt. Az a véleményed miszerint a lányok futnak utánnad nem te utánnuk csak gratulálni tudok. Biztos szép és okos barátnőid lehettek
2012. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jaja attol hogy futnak utána a nők,büszke,laza,vagy bunkó paraszt mondjuk így:D
2012. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem az alfahim az egy illuzio. a tisztelet, inspiracio, megerzes, tapasztalat, ertelem, szeretet (stb...) az ami igazan vonzova tesz egy embert.
2012. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A második válaszoló inkább dom mint alfahím. Igenis egy dom nem fusson lányok után, ne udvaroljon várja csak azt, hogy egy lány tegyen meg mindent. És ezt lányként mondom.
2012. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most ez komoly?:D már a lányok futnak a pasi után ráadásul ettől kemény lesz?:D bazzeg bárcsak most lennék 15 éves
2012. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ebben az egyre eltorzult világba a férfiak közt már az a menő, ha valaki tajparaszt, bunkó, trágár.

Ezek így bandákba gyűlnek és akkor aki a legnomádabb lesz az alfahím. Az első válaszolóval ellentétben ez inkább pont a kis pénisz velejárója :D Így próbálják ezt egyensúlyozni.

Szerintem az a domináns férfi aki céltudatos, jól nevelt, udvarias, előbb gondolkodik mint cselekszik, és felnőtt módjára viselkedik nem mint egy degenerált 17 éves.

2012. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

mit érdekel az téged?

Úgyis a buxára utazik az összes ribanc!

2012. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy társaságban: megbízható, intelligens, konstruktív, másokat tisztel! Jól tud beszélni és magabiztos, talpraesett, hajlandó magára vállalni az áldozathozást nem csak másokat ugráltat. Nem egy beképzelt paraszt akinek mindenki benyal de közben tőrt forgatnak a háta mögött!


Egy full gyökér társaságban: akinek a legnagyobb farka/izma/hangja van


Egy burzsuj társaságban: akinek a legtöbb pénze van

2012. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!