Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak másként, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak másként, hogy észrevegyen? Jellemzése-->

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, tetszik egy srác. Nem akarok rárontani, és netán beégni, ezért előbb szeretném megtudni, hogy van e esélyem nála.

Egyetemi tankörtársam, nagyon ritkán beszélünk. Ő megvan a barátaival, és ahogy észrevettem, másokkal nem is igazán beszél, szóval eléggé "zárt körű" a társaságuk. Sosem láttam, hogy csak úgy jól érezné magát, mindig ügyel, hogy komoly képet alakítson ki magáról, hogy milyen a tartása. Azért ugye mindenkinek van 1 laza oldala is? Jó lenne azt az oldalát megismerni akivel lehet hülyéskedni, viccelni. Eddig max 1-2 szavas válaszokat adott, de másokkal sem beszédes. Viszont irtó helyes pasi.


Hogy érhetném el, hogy végre beszélni akarjon velem egy olyan srác mint ő? És hogy lehessen vele fesztelenül társalogni? Mert úgy vettem észre, nem tud vagy nem akar "feloldódni" csak a saját "zárt baráti körében"? Annyira szeretném, ha szeretne :)

Tippeket, és normális válaszokat szeretnék



2012. ápr. 9. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"és hogy lehessen vele mesztelenül társalogni" jujj de perverz kis lány vagyxD
2012. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

fesztelenül te állat :D


amúgy vegyél erőt magadon és kezdj el vele random dolgokról beszélgetni. ha te nyitott vagy és látja rajtad hogy nem feszengsz, akkor okés, csak lazán. annyira merev bot senki nem lehet, hogy soha nem engedi el magát, mert mindenkinek van egy laza (valakinek atomlaza) oldala is. ha pedig reménytelennek tűnik a dolog, mert játssza a megközelíthetetlent (pedig ez a nők dolga :D), akkor hagyd, kár vele vesződni.

2012. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én tuti azt csinálnám a helyedben, h kezdeményeznék egy beszélgetést vele. direkt mellé ülnék le és beszólnék egy vicceset. megnevettetném, szóra bírnám. ha marad az egyszavas válaszoknál, mosolyogva megkérdezném, h: "alapból nem szeretsz beszélni, vagy csak én nem vagyok neked szimpi?" az ilyen egyenes kérdésre tuti zavarba jönne és vagy megmondaná, h nem vagyok neki szimpatikus és akkor békén hagynám, vagy (ami valószínűbb) azt mondaná, nem az a beszédes fajta. akkor megvonnám a vállam és azt mondanám, h ezen lehet segíteni, jöjjön el velem fagyizni, neki nem kell beszélni, majd én járatom a szám és teletömöm a fejét mindenféle hülyeséggel, annak tuti nem tudna ellenállni. szerintem ez bejönne. :P
2012. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!