Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ha ez a tudomásotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ha ez a tudomásotokra kerülne szakítanátok?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 3 éve vagyok együtt,múltkor lebukott,hogy egy lánnyal facebookozik a telefonján,azt kamuzta hogy a rokona,aztán lebukott hogy mégsem az.

Ő sunyi módon belépett a facebookomba és letiltotta azt a lányt,én erre is rá jöttem,és elsőnek ő baszott le engem,hogy ilyen szánalmas vagyok meg ilyen ostoba. aztán végül ezt is be ismerte,én a lánynak irtam levelet és beszélgettünk.. Mondta,hogy a barátom írt rá hogy ismerkedne vele,már a találkozót is megtervezték hogy hol és mikor.( pont akkor bukott le és én elmentem hozzá balhézni) De érdekes minden OK a kapcsolatunkban,néha van egy kis vita de az hol nincs?! Mit tegyek most? El akarom mondani neki h tudok mindent..


2012. ápr. 10. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én biztos hogy otthagynám
2012. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
hazudozik,más lányokkal találkozik... mi a kérdés? ha ennyi nm elég neked a szakításhoz akkor megérdemled.
2012. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek... ezek után nem tudom hogy mondhatod azt, hogy minden rendben a kapcsolatotokban...


Én hagynám öt a fenébe.

2012. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan egyszerűű.. :/

Nekem ő az első barátom, minden szabadidőmet vele töltöm,szinte senkim és semmim nincs,magányos lennék nélküle, meg persze szeretem is.

2012. ápr. 10. 10:25
 5/17 ASOT ***** válasza:
100%
így van! egy éretlen kis hülyegyerek...találsz értelmesebbet, aki nem egész nap a f@szbukban él...:)
2012. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De miért kis hülyegyerek?? A facebookját letörölte ű,hogy majd ő ezzel bizonyít..
2012. ápr. 10. 10:27
 7/17 A kérdező kommentje:
Azaz én miért vagyok hülyegyerek? egy szerelmes ember nehezen dönt
2012. ápr. 10. 10:28
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezzel bizonyítanád az érettségedet, ha nem szerelemből döntenél.

Letörölte a facebookját? Csodás, de nem a facebookozással volt a gond, hanem a félrecsajozással, arra meg ezer más mód létezik.

2012. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igaz! :/
2012. ápr. 10. 10:43
 10/17 anonim ***** válasza:

alap hogy szakítanék...a párod ezek szerint nem elég érett egy komoly kapcsolatra...lehet sok volt neki ez a 3 év és hiányzik neki hogy kiélje magát...pasiból van...én is jártam már így, de okosan döntöttem, ott hagytam...és igaz, hogy most idősebb párom van, de 4,5 éve kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatba vagyok Vele és nincs mitől aggódnom :)


L22

2012. ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!