Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy fogadtassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy fogadtassam el vele a pénzt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel ugyan nem járunk, de nagyon jó barátok vagyunk (rendszeresen szexelünk is). Szeptembertől egyetemre fog járni egy másik városban és szeretnék adni neki egy kis pénzt, hogy megkönnyítsem az életét és nem kelljen mondjuk diákmunkát vállalnia, koncentrálhatna teljesen a tanulásra. Szerintetek hogy vezessem fel ezt neki, de úgy, hogy el is fogadja?
2012. ápr. 10. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nem akarsz adni? Én elfogadom, nem hisztizem!
2012. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nem fogod tudni elérni, hogy elfogadja, nők..
2012. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell felvezetni, vagy elfogadja vagy nem, esetleg annyit mondhatsz neki hogy szeretnéd megkönnyíteni a dolgát tanulás szempontjából és ezért szeretnél neki pénzt adni
2012. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
és mi lenne ha nem pénzt adnál neki hanem mondjuk mondanál egy olyat hogy adja oda a könyv listát mert lehet ismerösödnek van jó könyve és akkor nem kell megvenni 7-8ezer forintért és a lista alapján megveszed neki?
2012. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen megveszem neki a könyveket is, ha kéri, de én nem ilyen "piti" dolgokra adnám a pénzt, hogy könyvek, hanem a mindennapi megélhetésre, hogy tudja fizetni az albérletet és tudjon költeni azért magára is.
2012. ápr. 10. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy kifizethetnéd a koliját vagy az albérletet... pl szüleivel lezsíroznád
2012. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!